Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért kell mindenkinek a...

Miért kell mindenkinek a bicikliúton sétálni? Magyarázzátok már meg hogy ti miért ott járkáltok!

Figyelt kérdés

már komolyan nem értem miért ilyen hülyék az emberek, ki van téve a tábla meg ott a piros sárga szín, rá van festve egy bicikli mellette meg a járda de ők azért is széltébe ott sétálnak rajta... hogy lehet valaki ennyire idióta? de nem az ilyen öregnéni aki nem lát az orráig se hanem 30 éves felnőtt emberek!

és ha szólok neki még neki áll feljebb hogy ő ott sétál ahol akar meg a biciklisek is járnak a járdán, meg ilyenek...


2011. aug. 16. 10:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
én akkor szoktam bicikliúton menni, amikor városok között gyalogolok (szoktam ilyesmit tenni), és nincs járda, csak autópálya van és külön bicikliút. inkább azon megyek, mintsem az autópályán, sajnálom.
2011. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kriszti78dk ***** válasza:
Ezen én is bosszankodom.És még be is szólnak a biciklisnek.
2011. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyalogos út, én is kénytelen vagyok bicikliúton menni, az autóúton nem fogok, szárnyaim pedig sajnos nincsenek, hogy repülni tudjak.

Van amikor meg a biciklista simán felmegy a gyalogosoknak szánt útra, amikor ott nem szabadna mennie és még kitérni se nagyon akar, pedig ott megy vele szemben a gyalogos.

Szóval, az arány 1:1.

2011. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem sokkal jobban zavar a bicikliúton a biciklis, ha a forgalommal szemben megy! (elég sok járdára felfestett egyirányú kerékpárút van nálunk).
2011. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

" Ha nincs gyalogos út, én is kénytelen vagyok bicikliúton menni, az autóúton nem fogok, szárnyaim pedig sajnos nincsenek, hogy repülni tudjak.

Van amikor meg a biciklista simán felmegy a gyalogosoknak szánt útra, amikor ott nem szabadna mennie és még kitérni se nagyon akar, pedig ott megy vele szemben a gyalogos.

Szóval, az arány 1:1.

"

de ez mi hogy tilos arra menni? ezt honnan vetted? a biciklisnek joga van a járdán menni lassan a gyalogosokat nem zavarva. ezt tanuljátok már meg! ha van a láthatáron bicikliút, akkor ott kell menni, de ha megérkezik a céljához és oda nem vezet bicikliút akkor ő is repüljön?


akkor szóval ezért mennek ott a gyalogosok mert nem ismerik a szabályokat. kéne akkor egy felvilágosítóórát tartani. ja persze csak olyan nehéz fordított helyzetbe beleképzelni magad...


de én nem is eről beszéltem, hanem amikor VAN gyalogos járda, 1 méterre vagy mellette a bicikliútnak, akkor miért kell a kis piros téglákon biciklifestésen sárgaszaggatottvonalon menni??? és miért kell beszólni a biciklisnek ha a bicikliúton akar menni?

2011. aug. 16. 14:27
 6/16 anonim ***** válasza:

Kédező: Még egyszer leírom, ha fentebb nem voltam érthető: ha történetesen nincs a közelben gyalogos út, csak bicikliút, akkor sem fogok az autóúton menni, hanem az előbbin. Pont.

Hiába háborogsz, szabálytalankodó gyalogosok mindig lesznek, ahogy szabálytalankodó kerékpárosok és autósok is. Amúgy, gondolom, időnként te is szoktál "lábbal" közlekedni, akkor te is "hülye" gyalogos vagy?

2011. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
barátom ez szélmalom harc ,kérdés miért kel a kukákat feldönteni na erre sincs értelmes válasz! csak hülye emberek ,kortól és nemtől függetlenül.
2011. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14:49 olvasd már el a kérdést és arra válaszolj!
2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: én megválaszoltam az indokomat, hogy olykor-olykor MIÉRT járok a bicikliúton, de te úgy látom, nem fogtad fel...
2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Amúgy, gondolom, időnként te is szoktál "lábbal" közlekedni, akkor te is "hülye" gyalogos vagy?"


nem mert én nem vagyok olyan hülye hogy a bicikliúton menjek miközbe ott a gyalogos járda... de tudod akinek nem inge nem veszi magára, úgy látszik tzéged nagyon zavar valami....


" barátom ez szélmalom harc ,kérdés miért kel a kukákat feldönteni na erre sincs értelmes válasz! csak hülye emberek ,kortól és nemtől függetlenül."


ja kéne már ezekkel valamit csinálni, börtönbe mindet, ott tanuljon meg olvasni meg viselkedni

2011. aug. 16. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!