Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ütött már el autó? Hogyan...

Ütött már el autó? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelőtt a barátnőmmel karácsony előtt pár nappal az utolsó vásárlásokkal voltunk elfoglalva.Velünk volt Tomika a barátnőm 5 éves kisfia.Már mentünk hazafelé,amikor a zebrán nekem csörgött a telefonom,így én nem mentem át a zöld jelzésen hanem ott maradtam a telefonomat keresni a táskámban.A barátnőm kézen fogva Tomit át mentek a zebrán,ahol zöld jelzés a gyalogosoknak volt.De jött egy autó ami nem állt meg,és elütötte őket.Én már csak a borzalmas csattanást,és a kisfiút láttam hogy több méterrel arrébb csapódott az úttestre.Sokkot kaptam,és rohantam Tomika felé.A barátnőm is odaszaladt a fiához,és amikor látta,hogy meghalt őrjöngött,sokkot kapott,és törött karral rohant a sofőr felé,ordítva megöli..A barátnőmet több ember fogta le.Emlékszem volt egy nagy darab izom kopasz ember (akitől az ember akaratlanul félni kezd a kinézete miatt)Ő fogta le a barátnőmet,és vele együtt sírt,vigasztalta.A mentő hamar ott volt.Tomika meghalt egy 17 éves suhanc miatt aki azt hitte olyan jó piálni,és piásan vezetett.A tinta még meg sem száradt a jogosítványán de ő piásan vezetett. A kórházban a barátnőmet 2 napig altatták, mert erős sokkot kapott.Kiderült,hogy a lába is eltört,és a karja is két helyen..Engem csak 1 éjszakára tartottak bent,mert én bár nem sérültem meg,de depressziós lettem. Még ma is sírva álmodom erről a napról.Nagyon sokáig depressziós lettem,és elég sokáig a barátnőmmel együtt jártunk orvoshoz..Később a barátnőm terhes lett,és most hogy nemrég ünnepeltük Norbika 1 éves születésnapját,így enyhült a fájdalom..Azóta én is férjhez mentem,de nem merek szülni,mert félek attól,hogy én is így járhatok..

Egyébként az 5 évvel ezelőtt történt baleset óta ki nem állom ha egy fiatal iszik,mert képtelenek felfogni,hogy mennyi embernek ártanak evvel..

UI: A srác 2 év felfüggesztett börtön büntetést kapott,és elvették a jogsiját véglegesen..Elég kevés ítélet emberi életért szerintem.Csak remélni tudom,hogy képtelen feldolgozni,és neki is együtt kell élnie a tragédiával amit okozott..

2011. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
utolsó: részvétem, nekünk is most lesz babánk, a feleségem a 7. hónapban van. szörnyű lehetett átélni... :S
2011. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!