Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ütött már el autó? Hogyan...

Ütött már el autó? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Sehogy.
2011. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ütöttem már el autót, biciklivel.


Mentem egy földúton, elméláztam, és nem tudtam időben megállni, és nekimentem a kocsinak. Szegény sofőr halálra rémült, hogy bajom lett, én meg igyekeztem minél gyorsabban eltűnni, mert berepesztette a fejem az ablakot, és letörtem a visszapillantó tükröt :S


De nekem nem lett bajom, bár eléggé szép nagy zúzódás volt a fejemen, illetve egy gyönyörű keréklenyomat végig a hasamon :)

2011. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Sir Butcher! Azért a felelősséget vállalhattad volna. Vagy úgy tartod normálisnak, hogy a te elmélázásodért a javítási költségek az autó tulajdonosát terhelik?

Én biztos, hogy utánad mentem volna...

2011. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
10 éves voltam hát :D
2011. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
-hú, akkor ez már 50 éve volt ?-
2011. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

7 évesen elütött a csuklós busz Pesten.

Megkérdeztem apámat,hogy elenged-e a parkba.Nem engedett így úgy döntöttem,hogy "megszököm a parkba" Apám sejtette hogy így lesz,ezért utánam osont,hogy meglessen mit csinálok.De észre vettem,és azt hittem ha elfutok előle nem fog megtalálni(és nem kapok büntetést) Így én rá figyelve elkezdtem szaladni.Apám viszont tökéletesen látta a buszt ami éppen kanyarodott be a utcába és kiabált,hogy álljak meg azonnal..Nem álltam meg ,mert még mindig az volt bennem,hogy a parkban már el tudok bújni előle.Ezért nem vettem észre a buszt,és kiszaladtam elé.Szerencsémre a buszvezető is észre vett már így erősen fékezett.Az eredmény az lett,hogy a busz oldalával csapott oda a szemközti autóra. A jobb lábam és az egyik karom tört el..

2011. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem 50, hanem 13, de majdnem talált :)
2011. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
- bocs Sir,csak poénkodtam- :)
2011. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem Simson ütött el. Fagyiztam és mentem keresztbe át az úton, kb 5 évesen. A srác meg frissjogsis béna volt, nem tudott kikerülni. Komolyabb bajom nem lett.
2011. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem bringával ütött el egy autó, egyik megadta az elsőbbséget, a másik meg a másik irányból nem. A tükrét letörtem ahogy nekimentem + eltörött a pedálom, meg ahogy leestem kiszakadt a farmerom de nem lett bajom.
2011. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!