Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttál már (autó) balesetet?...

Láttál már (autó) balesetet? (Nem tv-ben, élőben) Ha igen, hogyan történt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ahova én jártam suliba ott rendszeresen volt baleset, mindig a suli előtt. Voltak kisebbek és súlyosabbak. Egyszer mentem át a zebrán az iskolánál, az autó megállt, hogy átengedjen és a mögötte lévő hátulról belerohant, aztán volt ott kiabálás meg minden - az egyik autóban cigányok ültek.
2009. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Anyuval jottunk haza valahonnan autoval.A fouton elottunk karambolozott egy kocsi,egy robikapa,meg meg egy auto.Ugy megijedtem egy par percig csak ultem nem udtam kiszalni az autobol.Majdnem sirtam.
2009. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lattam.Epp ausztriaban voltunk az autopalyan.hollandiabol jottunk hazafele es eppen hanjnalodott.megeloztunk egy autot (egy suzukival)es a csavo pedig egy tuningolt hondaval volt.gondolom nem tetszett neki hogy egy szar suzuki megelozte,es visszaelozott.(eppen utfelujitas volt ezert az ut egyik oldalan szalagkorlat volt a masikon meg ilyen betontombok)

a csavo vissza elozott es elegge kacsazott a kocsival.apukam lassitott mert gondolta bizos eppen elalszik.igy is lett.a csavo elkezdett haladni a belso szalagkorlat fele es egyszer csak hozza ert.vagy elrantotta a kormanyt vagy a korlattol pordult meg,nem tudom.ketszer meg pordult a kocsi es a masik oldalon a betontomb fogta meg.de mi nem alltunk meg rogton mert lattuk (amikor mar elhagytuk) hogy masok mar megalltak.(siettunk haza mert 1000 kilometer utan az ember mar pihenni szereteni minnel elobb)De a csavo jol volt mert amikor elmentunk mellette akkor lattuk hogy nagyon meg volt remulve,es lihegett.na szoval ennyi.

2009. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A házunknál volt egy érdekes kereszteződés ( [link] ) és itt szinte minden hónapban volt valami baleset. A másik az M3-mas autópályán az egyik kanyart nem lehetett beláltni a hangszigetelő faltól, de amikor kicsit közelebb értünk, akkor láttunk egy kamiont fekve forgó kerékkel (még friss volt a baleset) és fát szállított az üzemanyag meg folyt.
2009. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!