Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A rendőröknek kötelességük...

A rendőröknek kötelességük megállítani a kamionokat?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak a kamionokat állítják meg minden szarért. Nekik kötelességük?
2011. jan. 2. 18:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:35" vok



a lényeg ami lényeg, hogy a közöttünk (kamiononsok) között és személyautosok között is van barmok és olyanok akiknek inkább elvenném a jogsiját, és ez a zebrás példa kicsit "rossz" volt mert személyautosok közt is vanna ilyenek akik háborognak ha meg kell álniuk,tehát kérlek ne általánosits! és mint irtam minden kategoriában vannak bunkok, pancserok és vezetni nem tudok... Balesetmentes közlekedést

2011. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nagyon úgy néz ki. de ha már 1et hibázol akkor már cseszeheted mert minden szarért megbüntet
2011. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jól is teszik, azok a legveszélyesebbek, és még az utakat is teljesen tönkreteszik, 10szer annyit kéne mindenért fizetniük mint most és akkor talán az árut vasúton szállítanák az lenne a normális
2011. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

kedves utolsó...aztán az építkezésre h viszed ki a kavicsot,betont stb...(pl)

élelmiszert h szálitod el...berakod a csomagtartóba?fordulsz 10et?

közúti űrúszállítást nem lehet egyszerűen megszüntetni...vagy sokkal több kisebb tgk van kesebb nagyobb...vagy épteni mindenhova vasutvonalat...kifizeti ki?

leendő kamionos

2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

20:08 akkor nyald meg a török kamionosnak :)

Ne is zavartasd magad h mi hordjuk az aszfaltot is meg mindent. Lehet h mi csesszük el jobban de mi is dolgozunk érte h jobb legyen. szerinted amikor aszfaltot kell vinni akkor azért állok/állunk több mint fél napot 1helybe mert unatkozunk? ki kéne próbálni hogy milyen lenne pár hónapig kamion nélkül. vagy amikor egy boltba nem lehet kapni valamit amit szeretnél akkor várod hogy legyen. és mi hozza? kamion (általában). Vagy amikor kell homok, sóder vagy bármilyen építőanyag akkor mi vitte? kamion. ja de te a bányából vagy akárhonnan vetted. oda is kamion vitte. na mindegy is. adnék én nektek olyan büntetést hogy az életbe nem fizetnétek ki (tisztelet a kivételnek)

szopóka nyalóka

2011. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja meg még azt elfelejtettem h miért veszélyesek? Mert nagyok és sok személyautós nem tud vezetni? vagy mert mondjuk a inkább románok nem tudnak vezetni? vagy mert fáradtak és már nem tudnak pihenni. az nem egészen az ő hibájuk..ha nem kéne mindent percre pontosan akkor nem lennénk fáradtak (annyira)
2011. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Belföldeztem, nemzetköziztem 17 évig.Hála istennek 3 éve már nem ezt csinálom.Megutáltam.Pont a b@sztatások miatt.Rendőr Nkh BAG stb.Beleuntam, megutáltam pedig szerettem.Mindenért a kamionos a hibás!Szétromboljuk az utakat, amiket nem erre a tengelyterhelésre készítettek.Összefüstöljük a városokat, ahová örömmel dalolva megyünk be, mert imádunk 1000 szer kuplungolni, kerülgetni a sok kerékpárost, és néha egy személyautónak elegendő részen kipakolni egy 12 tonnás autót stb.Kifejezetten utáljuk, ha be sem kell menni egy városba,és egy depóban vagyunk kénytelenek pakolni, ahol egy rámpára tolással megoldódik a parkolás....Tiszta élvezetből hajtunk át egy falun kilencvennel!Nem azért, mert ha nem éred el a lerakót-felrakót, akkor jó esetben csak ott éjszakázol, rosszabb esetben rád verik a kötbért, vagy kib@sznak a cégtől, és leskelődhetsz, hogy miből tartod el a családot.Aki szidja őket, keressen egy kamionos ismerőst, üljön be mellé, és próbálja ki a másik oldalt is!!!!!!!5 évente lejár a "TIR" és az ADR vizsgánk, amit elég húzós pénzen lehet megújítani.Komolyan beszélek aki szidja őket, bennünket az PRÓBÁLJA KI!!!!

39/F aki már csak targoncázik

2011. aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ma 06.21:Teljesen egyetértek veled!!!

Aki szidja őket, az próbálja ki milyen is a kamionos élet !!!

Üdv:egy ex-kamionos,ex-buszos,ma már "csak" területi képviselő egy kis személyautóval :-)

2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor ezt nézze meg mindenki!

http://www.youtube.com/watch?v=DDfaLwuWorE

2011. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!