Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A sikeres KRESZ-vizsga után...

A sikeres KRESZ-vizsga után mennyi idő elteltével kaptatok időpontot az első vezetésórára?

Figyelt kérdés
Az A1-es kategóriát szeretném letenni, de egyelőre csak szeretném, mert nem jutok egyről a kettőre. Már ÖT HETE beiratkoztam egy autósiskolához úgy, hogy már megvolt hozzá a KRESZ-vizsgám, de még mindig nem jutottam el az első óráig. Az autósiskola irodájában a telefont sose veszik fel, az oktatót is nagyon nehéz elérni. Már kezd fogyni a türelmem, főleg amiatt is, mert közeleg a tél és úgy tudom, hogy hideg időben már nem tartanak motoros oktatást.
tegnapelőtt 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Még aznap.
tegnapelőtt 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az az érzésem, hogy szívatnak engem. Pontosan két héttel ezelőtt mondta az oktató, hogy egy héttel késóbb, ugyanúgy délután hívjam időpontért, mert akkor már tud adni. Nem vette fel többszöri próbálkozás után sem, pedig utána még csütörtökön is többször hívtam, meg pénteken is egyszer. Utána írtam neki egy SMS-t, arra ezen a héten hétfőn válaszolt SMS-ben, hogy a mai nap már tud adni időpontot, de most megint nem veszi fel.
tegnapelőtt 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A korlátlan esetén már egy bő hónapja jártam rutinórákra, mielőtt meglett az elméleti vizsga.
tegnapelőtt 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez így már majdnem olyan, mint az egészségügyben.
tegnapelőtt 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Kreszvizsga után kb 2 héttel már rutinoztam. Szerintem veled idén már nem akar foglalkozni,mivel a motoros oktatási szezon központilag szabályozva van,október végén vége, és csak márciustól kezdődik újra. Ilyenkor próbálnak minnél több tanulót áttolni a vizsgán.
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!