Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Általában mennyi idő kell...

Általában mennyi idő kell ahhoz, hogy a sikeres elsősegély vizsga eredményét felrögzítsék az online rendszerbe?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem le Szegeden az elsősegély vizsgát, és már csak ez hiányzott a jogosítvány kiállításához.

Az ügyfélkapun keresztül előzetesen rendelkeztem az okmány automata kiállításáról, így várhatóan amint feltöltik a rendszerbe az eredményt, kapnom kell az SMS-t a vezetési jogosultságról. Valakinek van tapasztalata ezügyben? Előre is köszönöm!



júl. 23. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kártyát kapsz a sikerességről, amit egyből a helyszínen adnak. Azzal egyből mehetsz az okmányirodába.
júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, csak ki akartam hagyni a sorbanállást, ha már egy online rendszer van erre.

Csak azt hittem, hogy ott helyben felrögzítik az eredményt a vizsga után. :p

júl. 23. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire elkényelmesedtünk? :) Nekem is van több mint 3 éve ügyfélkapum, és ez idő alatt kétszer újíttattam jogosítványt. Elvileg ha online intézed nem kerül pénzbe, ha személyesen akkor 4000Ft helyben. Engem még soha nem vágott ez földhöz. Amúgy megsúgom, hogyha "holtidőben" mész hétköznap, akkor nincsenek is olyan sokan a kormányablakban. ;)
júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha van rá lehetőség, hogy online intézzem, akkor miért is ne? :)

Gondoltam tök jó, hogy így fejlődik az okmánykiállítás.

Egyébként az első kiállítás tudtommal ingyenes függetlenül attól, hogy online vagy személyesen intézed.

júl. 23. 19:07
 5/6 anonim válasza:

Szi

tudom már régebbi a kérdés de semmi informáciot nem találtam eről és én is ugyan ebbe a helyzetbe vagyok,tegnao vizsgáztam és 2gyerek mellet nekem kényelmesebb kihagyni a sorbaállást. Neked mennyi idő volt? Gondolom a hétvégét elfelejthetem hogy mozdul valamerre az ügy

Válaszodat köszönöm szépen

aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, bocsi a késői válaszért, remélem már vezethetsz azóta :D

Nekem végül 2 nap kellett, ha jól emlékszem, és jött az SMS.

szept. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!