Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány óra vezetés után tettetek...

Hány óra vezetés után tettetek sikeres forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés

Közel 80 óránál járok, de nincs olyan alkalom, hogy ne hibáznék (nem veszek észre egy táblát, későn teszem ki az irányjelzőt, lassabban reagálok néha dolgokra). Így a vizsga fel sem merült. Az autót egyébként rendben kezelem, tehát csak fenti hibáimon nem tudom túl tenni magam. Ennyi óra után már nem szeretném feladni.


Mentségemre szóljon, hogy gyerek és munka mellett próbálok érvényesülni, tehát ha tetszik, ha nem sajnos mindig már fáradtan tudok menni az órákra. Teljesen kezdő vagyok, korábban sosem vezettem.


Van esetleg valakinek bármi tippje ami segíthet? Nem stresszelek, csak egyszerűen teljesen kimerült vagyok és kicsit reményt vesztett.



júl. 22. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

35 óra után.


Hétvégi vezetés nem jöhet szóba az oktatóval (akár felárért)? Persze ha hétfőtől-péntekig dolgozol. A gyereknek meg gondolom van apja is, aki tud vigyázni rá 2-3 órát. Neked is kell "saját idő".

júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

31 gyakorlat, 32. a vizsga volt.


Fejben kell magad összeszedni, nincs rá semmilyen "okosság" vagy praktika. Azt hiszem talán a 22. óra volt amikor még engem is a tükörhasználat miatt szólt meg az oktató, bár amúgy nem a használattal volt baj, hanem hogy nem elég látványosan használtam, vizsgabiztos nem vette volna észre, hogy valójában használtam. Én is szenvedtem vele, aztán már így 20+ óránál nagyon zavart, következő alkalomra mielőtt elindultam, leültem a saját gondolataimmal, szugeráltam magam egy kicsit, 5 perc után felálltam, elmentem vezetni, onnantól nem volt semmi gond.


Persze ez nekem működik, másnak nem biztos. Mind mások vagyunk. Neked kell tudni, hogy számodra mi a megoldás, számodra mi működik.

júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30+2, de ebben a rutinpályázás is benne volt. Debrecen, 2000.


A +2 a vizsga napján egy extra kör volt, amikor végiggurultunk a vizsgaútvonalon.

júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
50 óra, de nekem ennyi kellett, hogy ráérezzek, meg kb 20 óra után kimaradt egy év.
júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

0, a forgalmi vizsgán vezettem először forgalomban

így volt a leggyorsabb, legolcsóbb

júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Nekem is 80 óra körül volt, 3 bukással, tavaly lett meg 8 hónapig jártam vezetni Előtte soha nem vezetettem, egyik szülőmnek sem volt jogsija. Azóta 7000 kmt vezettem már a saját autómmal. Igazán majd a saját autóddal fogsz megtanulni vezetni, most csak az legyen a cél, hogy átcsússz a vizsgán, hogy ne emésszen fel több pénzt. Irj nyugodtan privátot ha van kérdésed (N)
júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 15, de a törvényes minimum lett elkönyvelve. Azért csak ennyi, mert apám haverja volt az oktató, és így olcsóbban meg tudták oldani. Azt még hozzá kell tennem, hogy azért csak ennyi, mert nem teljesen nulláról kezdtem. A családi farmunkon már 14 éves korom óta napi 8 órát traktoroztam nyáron, és sokat vezettem platós furgont is.
júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
114 óra után, második nekifutásra lett meg.
júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!