Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hívhatok taxit Budapesten...

Hívhatok taxit Budapesten azért, hogy vigyen el egy vidéki városba?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy műtétem Budapesten és nincs, aki jöjjön értem utána. Ha hívok taxit ott Budapesten, nem fog hülyének nézni, hogy vidékre vitetem magam? (Kerül, amibe kerül, nem tudom másképp megoldani.)

ma 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8. Miért értelmetlen? A legtöbb társaságnak az oldalán van kalkulátor ilyen utakra. A 90 ezer forintot is onnan vettem. De tekintettel hogy sem a pesti kerület/utcát nem árulta el, sem a városit, így Máriaremetét és Gyomaendrődöt vettem alapul, mint lehetséges legnagyobb távolság.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Taxi vasúthoz/buszhoz, és aztán otthon is taxi, az a legegyszerűbb és a legolcsóbb. Ha olyan a műtét, hogy utána kiengednek kísérő nélkül, akkor fel tudsz szállni a tömegközlekedésre.
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-esnek! "fel tudsz szállni a tömegközlekedésre." Nem tudok felszállni. Mert nincsennek szárnyaim!
ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!