Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hívhatok taxit Budapesten...

Hívhatok taxit Budapesten azért, hogy vigyen el egy vidéki városba?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy műtétem Budapesten és nincs, aki jöjjön értem utána. Ha hívok taxit ott Budapesten, nem fog hülyének nézni, hogy vidékre vitetem magam? (Kerül, amibe kerül, nem tudom másképp megoldani.)

ma 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem fognak hülyének nézni, de húzós lehet a számla. De ha tényleg mindegy, akkor ez sem gond. Melyik városról lenne szó?
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy Zánkára vagy Érdre kell menni. Érdemes előre foglalni és jelezni hova mennél. De amúgy szerintem vannak betegszállításra specializálódott cégek. Velük valsz olcsóbban kijössz.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda visznek ahova kéred, volt aki Debrecenbe ment. Elvitték. Nem tudom mennyi lett a vége (ez még a hatósági árazás előtt volt), de biztos tizedannyiért megjárta volna saját autóval. Azt vedd figyelembe, hogy a városhatártól számítva dupla tarifa van, mert a visszautat is beleszámolják.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként Jász-Nagykun-Szolnok megyéről van szó.
ma 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg még külföldre is elvisznek. Ha napokra előre megrendeled és le egyezteted.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Telelő Teve ***** válasza:
400 forintos kilométerdíjjal az húzós lesz. Ha jófej taxis akkor lehet, hogy Budapest határától olcsóbban számláz, de papíron nem kell eltérnie a hivatalos díjaktól.
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90 ezer környéke lesz a vége.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is taxival mentem haza a kórházból(kétszer is), mit mondjak? Korrekt volt az összeg...


amúgy ha beülsz kocsiba, és azt mondod Bécs, akkor oda is elvisz...


értelemszeren az árról itt értelmetlen beszélgetni.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állomásra visz az nem opció? És ha hazaértél, ott megint taxi?

Egyébként elvisz, igen.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvisz, de Budapesten kívül más a tarifa. És valószínűleg a visszautat is fizetned kell.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!