Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás forgalmi vizsgáná...

B kategóriás forgalmi vizsgánál szerintetek a vizsgabiztosok teljes tökéletességet várnak el a tanulóktól, vagy valóban csak az alapokat, és a magabiztos vezetési stílust nézik?

Figyelt kérdés
Nekem sokszor az az érzésem, hogy abszolút tökéletességet várnak el egy leendő kezdőtől, (akinek még nincs kialakult stílusa, és kellő gyakorlata is csak idővel lesz majd), hiszen a legapróbb dolgokért is hibavonalakat húznak - pl. ha szerintük mereven tartom a kormányt (hiába fogom úgy a kormányt, ahogy az nekem kényelmes), időnként korrigálok a kormánnyal (ha pl. kátyút látok az úton, amit megpróbálnék kikerülni), ha nem kellően látványosan nézek körbe, mert "rájátszok", ha pedig ugyanez mégsem kellően látványos, akkor meg azért kapok hibavonalat. Nem akarok másokra mutogatni a sikertelenségeim miatt (idáig kettő volt), de az az érzésem, hogy a vizsgabiztosak valahol a kelleténél is szigorúbbak, és szinte várják, hogy a tanuló hibázzon és megbukjon. Ti mit gondoltok erről?

aug. 2. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
#10: :D :D :D :D :D Ne zavarjon, hogy 2 éve vizsgáztam úgy, hogy órákra se jártam be.
aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
#11 ne zavarjon, hogy ez bűncselekmény amit továbbítottam a rendőrségnek
aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Kezdjük ott, hogy eleve sokkal szigorúbb rendszer kellene alkotni pszichológiai vizsgálattal kiegészítve és azt pár évenként illetve különleges esetekben, pl. baleset okozása után felülvizsgálni.
aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom, de az abszolút tökéletesség és a kétszer megbuksz között elég széles a szakadék. Ha többször buksz akkor simán csak nem tudsz még vezetni és nem szabad téged kiengedni a közforgalomba önállóan.
aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgabiztossal azt kell elhitetni, hogy felügyelet nélkül rászabadíthat az utakra, és talán nem fogsz nagy bajt csinálni. Más szóval biztonságosan vezetsz.
aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

#5

"TERMÉSZETESEN mindegyiknek elsőre sikerült"


Jajj, hát természetesen, már az anyjukban is tudtak vezetni! Jobb családokban ez így megy, ugye? Fujj, de utálom az ilyen nagyképű f*szokat, már elnézést.


Ne add fel, kérdező! Szerintem is mindenbe belekötnek, amibe csak tudnak, olyanokba is, amiket amúgy egy napi szinten vezető tapasztalt sofőr is elkövet, és egyáltalán nem balesetveszélyes. Engem négyszer buktattak meg, mindig valami lényegtelen hülyeség miatt. 3 éve vezetek, szinte minden nap használom az autót. Senkinek nem okoztam kárt.

aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16 Én leszek az utolsó, aki azt mondja, hogy táltosnak születtem. Semmi érzékem hozzá. Ahányszor leváltja apám a családi autót, újra meg kell tanulnom parkolni. Nekem még B-n is volt rutin, A-n meg B-n is elsőre meglett a rutin is meg a forgalmi is. De nem azért, mert az anyaméhből így jöttem ki. Hanem azért, mert nem is vizsgáztam, amíg nem volt BIZTOS hogy meg tudom csinálni. Normális oktató nem is engedi vizsgázni azt, akiben kételkedik.
aug. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!