Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gázolajos hordót mivel lehet...

Gázolajos hordót mivel lehet kimosni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy 1000 literes műanyag tartályom. Éveken keresztül volt benne gázolaj igaz nem egyfolytában, csupán egyszer tele tettem aztán hetekig-hónapokig abból tankoltam a mezőgazdasági gépeket. De már 2-3 éve csak áll az udvar végében, igaz üresen és lezárva. A mostani helyzetben viszont szeretnék bele hozni pár száz litert mert ki tudja mi lesz még, viszont újabb, személyautót tankolnék majd belőle tehát fontos hogy csak is tiszta gázolaj legyen benne.

Mivel lehet kimosni belőle az esetleges lerakódásokat, szennyeződéseket? Pár liter benzinnel majd jól kiszárítani?



2022. márc. 8. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
De ha le volt zárva hogyan került bele lerakódás, szennyeződés? :)
2022. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Úgy értettem, hogy az a pár köpésnyi benne maradt gázolaj az alján belerohadt, megszáradt, besűrűsödött vagy hogy már nincs használható állapotban.
2022. márc. 8. 20:56
 3/6 anonim válasza:
100%

A brigéciol nagyon jól kiszedi, utána pár mosószeres öblítés. Egyébként nagyon odafigyelve benzinnel is át lehet mosni, utána pedig mosószeres vízzel kimosni.


Miért nem keresel rá a neten? Nincs bekötve?

2022. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

#1

A csirkék beköltöztek a Covid alatt a 270-es áraknál.

A boros palackokban meg foglalta a helyet az Ádblú.

2022. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gázolajjal is kilehet mosni, de benzinnel is.
2022. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nincs értelme. Személyautók jóval kényesebbek, mint a mezőgazdasági nagy motoros gépek. Kb fél év után már kiöntheted az üzemanyagot.
2022. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!