Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fővárosi dízelesek! Most,...

Fővárosi dízelesek! Most, hogy belengették a jővőbeli tiltást, fontolóra vettétek a gázolajos paripa eladását?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen meghajtásút vennétek?

2021. júl. 18. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Majd akkor adom el, ha lesz kertes ház, ahol tudom tölteni a napi munkábajárós elektromost (vagy lesz bármilyen céges), de akkor meg úgyis veszek helyette valami erős benzinest második autónak

2021. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem tiltják ki.

Csak majd esetleg az euró 0 -3 tipust.

Az euró 5-6 pont olyan jó vagy még jobb mint a benzines.

2021. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos hallottam róla hogy kani ge*i kiakarja üldözni az autósokat, semmiképpen sem fogom leváltani, sőt igazából 2t fűnyíró vételén gondolkodom, meg valami nagyobb diesel kisteherautón.
2021. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Azért az vedd figyelembe, hogy van 10, 15 vagy akár 20 éved is. Szóval kétlem, hogy holnap féláron lesznek a dízel autók még a tegnapihoz képest is. Nincs értelme rohanni és eladni.
2021. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Csak majd esetleg az euró 0 -3 tipust."


Biztosan nem lesz ilyen egyszerű, hiszen a kariferiék most azon dolgoznak, hogy miként lehet a "dugódíj" néven elhíresült sarcot bevezetni úgy, hogy közben ne küldje el őket a lakosság a halál ****-ra.


Az EURO4 szabvány majdnem 20 éves. Most ha azt mondják, hogy minden 2005-nél idősebb autó kint marad akkor mit értünk el?

2021. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem , inkább a fővárost hagyom el
2021. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ma vettem dízel autót, nem érdekel mi lesz 10 év múlva. Addigra szerintem még legalább 1 dízel autót elhasználok. Euro5-ös, autópályára használom, semmilyen gazdaságos alternatíva nincs a helyébe.
2021. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Meh az Euro0-ás kocsimnak :D
2021. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy az ilyen zöldek mikor veszik észre, hogy egy kis modern euro6 dízel autó, mennyivel kisebb mértékben hagy ökolábnyomot mint egy 2 tonnás böhöm x5-ös zödrendszámos SUV áttételesen. Félelmetes az emberi ostobaság.
2021. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

az európai zöldek vezetőjének nem gépészmérnöki diplomája van, hanem zsidó-iszlám tudományokból


kíváncsi vagyok a méregzöldeknél mikor futnék össze az első mérnökemberrel

2021. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!