Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Belengették, hogy a covid-elle...

Belengették, hogy a covid-elleni oltást akár rendszeresen, évente is be kell adatni. Ezekután kinek van kétsége afelől, hogy a gyógyszerbiznisz egy újabb undorító, világ szintre kiterjedt lobbizásáról szól ez az egész?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%

ma reggel 3 részvétnyilvánítást kellett tennem. Barátnőm Apukája, egy barátom anyukája és az egyik ismerősöm barátnője halt meg covidban.

Te vagy az undorító.

2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha tudsz jobb megoldást, akkor prezentáld! Ha nincs jobb megoldás, akkor meg miért lenne lobbi?
2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Kíváncsi vagyok ki az aki ezek után évente fog oltásra menni. Aki nem akar nyaralni menni, vagy csak belföldre az nem igazán. Vagy max. nem megyünk éttermekbe.
2021. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerű: találj olyan ellenszert/gyógyszert/oltást ami végleges. Ezután ezt teszteld, bizonyítsd, hogy működik, és nem veszélyes.

Ha ez megvan, akkor meg is oldottad a problémát. Hajrá!

2021. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"ma reggel 3 részvétnyilvánítást kellett tennem. Barátnőm Apukája, egy barátom anyukája és az egyik ismerősöm barátnője halt meg covidban."


Vagy inkább a tucatnyi mellékbetegségükben, amikre oda kellett volna figyelni.

2021. ápr. 20. 10:24
 6/29 A kérdező kommentje:
#4 Van egy ötletem. Nem kellene ezt a szutykot a laborból elengedni.
2021. ápr. 20. 10:24
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

#6

Oké, nem engedjük. Csak épp ezzel senki nem lesz kisegítve, aki elkapta/elkapja.

Egyéb ötlet?

2021. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg senki nem tud semmit, mivel 1 éve se adták be az első oltóanyagokat.


De neked miért fáj, ha be kell adni? Hisz neked nem lesz semmi bajod, mert odafigyelsz mindenre, járni fog szűrésre, ahol 6 hónappal később kapsz időpontot.

2021. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező.


23 éves sportos egészséges egyetemista vagyok. Kb 8 éve járok folyamatosan konditerembe, egészségesen étkezem, nem dohányzom, nem iszok alkoholt stb...


Nincs semmilyen alapbetegségem.


Mégis, amikor megkaptam a kovidod 2 oldali tüdőgyulladásom lett és úgy éreztem meghalok. 3 hét szenvedés után lett jobb. Jelenleg úgy gondolom, hogy "szerencsés" voltam és simán lehetett volna sokkal rosszabb.


Szerintem az az undorító amit te csinálsz. Ez a vírus mindenkit veszélyeztet és akárhogy ahogy tudunk védekezni kell ellene.


Ha ez évente 1 oltás, akkor ez évente 1 oltást jelent.


Mivel különbőző országot és azon belül cégek versenyeznek, hogy ki tudja a legjobb vakcinát gyártani, hogy az ő termékét vegyék meg. Tehát szabad verseny van a piacon, így feltételezem nagyon rossz üzleti döntés lenne ha valaki nagyon rossz vakcinát csinálna és emiatt senki sem vennék meg, mert a versenytársak jobban teljesítenek.


Bocsi, mérnöki szakon vagyok nem gazdaságin, de ez számomra egy alap gondolatnak tűnik...

2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Belengették, hogy mindennap enned és innod kell, különben hamarosan felfordulsz. Ezek után kinek van kétsége afelől, hogy az élelmiszerbiznisz egy újabb undorító, világszintre kiterjedt lobbizásáról szól ez az egész?!


Belengették, hogy pár másodpercenként lélegezned kell, különben feldobod a pacskert. Ezek után kinek van kétsége afelől, hogy a levegőbiznisz egy újabb undorító, világszintre kiterjedt lobbizásáról szól ez az egész?!

2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!