Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Belengették, hogy a covid-elle...

Belengették, hogy a covid-elleni oltást akár rendszeresen, évente is be kell adatni. Ezekután kinek van kétsége afelől, hogy a gyógyszerbiznisz egy újabb undorító, világ szintre kiterjedt lobbizásáról szól ez az egész?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 10:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as, önmagát egészségesnek gondoló válaszadó.


28 éves sportoló vagyok, elkaptam a covidot, 3 napra ugrott az íz és szagérzék, 1 napig enyhe fejfájásom volt, majd meggyógyultam.

2021. ápr. 20. 10:34
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha évente ismétlő oltás lesz, mint az influenzánál, az jó hír, mert azt jelenti, hogy ha velünk is marad, de gyengébb formában belecsitul a szezonális vírusok közé, és elég lesz a veszélyeztetetteket oltani hosszú távon.
2021. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 hollófernyiges ***** válasza:
63%
Értjük kedves kérdező, hogy egy önző dög vagy, te könnyen megúsztad vagyis ez egy nem létező fenyegetés, a többiek meg megdögölhetnek.
2021. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, vannak esetleg alapbetegséggel küzdő rokonaid? Szülők, nagyszülők? Amikor ne adj Isten ők lélegeztetőre kerülnek, akkor is ilyen nagy lesz a pofád?
2021. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%
A nemzethi vakcinagyár belengetésével együtt már tényleg kétségtelen, hogy ez az egész ismét csak a mutyizásról szól.
2021. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

Hát ha évente fejenként egy ~10000Ft-os vackot tudna csak eladni az egész gyógyszeripar, akkor óriási nagy szarban lennének. Akkor is, ha pont ez hiányozna a nyereségességükhöz. Ezt az összeget szerintem hetente megtermelik, ha nem naponta. Mármint /fő.


"#4 Van egy ötletem. Nem kellene ezt a szutykot a laborból elengedni."


Ezzel már egy icipicit elkéstél. Valami értelmes ötlet? Ami nem az, hogy utólag a hülye is tud okos lenni, hanem esetleg előre mutat?


"28 éves sportoló vagyok, elkaptam a covidot, 3 napra ugrott az íz és szagérzék, 1 napig enyhe fejfájásom volt, majd meggyógyultam."


Akkor semmi gond. Majd elkapod jövőre is (őőő, az egészség nem az, hogy el sem kapod?), meg utána is, meg utána is. Erre az "egészségre" meg többet költesz hetente, mint a covid vakcina ára évente. És ugyanolyan tünete lesz a beoltottnak, mint neked. Csak neked ez sokkal többe kerül, mint amennyi bevétele van a gyógyszeriparnak. És gondolom fel sem tűnik, hogy az egészséglobbi jobban lehúz, mint bármelyik gyógyszercég. És ugye tudod, hogy az a vége, hogy porrá leszel? Csak míg más élvezi az életet, te "egészségesen élsz".

2021. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a politizálást befejezhetitek, nekünk speciel momentumos polgármesterünk van és oltáspárti. A covid nem a pártok harca, az egész világon probléma, szóval kár ebből politikai kérdést csinálni.
2021. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Az oltás hosszútávú mellékhatásairól nem esett szó. Mivel hosszútávon mindenki tesztalany, ezért érdekes, hogy ennyire lazítva legyintünk egy akár mRns, akár adenovírus, akár elölt vírus, akár vektorvakcinának az ismétlőoltására.
2021. ápr. 20. 10:49
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
Milyen hosszú távú mellékhatást vársz? Annyi minden múlik az életmódunkon és a genetikán, hogy semmit nem lehetne közvetlenül az oltás következményének mondani hosszú távon.
2021. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"Az oltás hosszútávú mellékhatásairól nem esett szó. "


Mint ahogy a magának a covidnak a hosszú távú mellékhatásairól sem. Az miért nem fontos? Ugyanúgy egy ismeretlen megbetegedésről van szó, amiről semmiféle tapasztalat nincsen. Nem tudni, hogy milyen maradandó károsodást okoz akár azoknál, akik súlyos esetek voltak, akár azoknál, akik hozzád hasonlóan 3 nap alatt lezavarták. Sőt, konkrétan vizsgálatok sincsenek rá egyelőre. Igen, ezt értheted úgy is, hogy tesztalany vagy akkor is, ha oltatsz, akkor is ha nem.

2021. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!