Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a vezetés...

Hogyan győzhetném le a vezetéstől való félelmet?

Figyelt kérdés
4 éve van jogsim, de azóta nem vezettem. Most viszont az első babámat várom, sokat kell járkálnom vizsgálatokra, és majd ha megszületik a baba és egyedül leszek itthon vele, szintén jó lenne, ha tudnám hozni-vinni, és nem kéne mindig megkérni valakit, hogy vigyen el. Viszont nagyon tartok a vezetéstől, egyszerűen nem merek forgalomba menni. Volt valaki hasonló helyzetben? Ti hogyan győztétek le a vezetéstől való félelmet?

2022. jan. 10. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén menj vasárnap, akkor nincs nagy forgalom. Én is igy voltam, mostanra azt is elfelejtettem, hogy van még céges busz meg tömegközlekedés.
2022. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Ha nagyvárosban élsz akkor időzítéssel meg gyakorlással, ha kicsiben akkor kerüld a fiatalokat:)
2022. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon érdekes ez a sokféle vélemény. Azért úgy látom, többségben vannak, akik szerint érdemes rászánni magam. Adtatok jó ötleteket, köszönöm!
2022. jan. 10. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!