Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a vezetés...

Hogyan győzhetném le a vezetéstől való félelmet?

Figyelt kérdés
4 éve van jogsim, de azóta nem vezettem. Most viszont az első babámat várom, sokat kell járkálnom vizsgálatokra, és majd ha megszületik a baba és egyedül leszek itthon vele, szintén jó lenne, ha tudnám hozni-vinni, és nem kéne mindig megkérni valakit, hogy vigyen el. Viszont nagyon tartok a vezetéstől, egyszerűen nem merek forgalomba menni. Volt valaki hasonló helyzetben? Ti hogyan győztétek le a vezetéstől való félelmet?

2022. jan. 10. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
fizess egy vezetés oktatónak hogy maszekban adjon neked pár órát
2022. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Pedig pont hogy jobban jársz ha inkább megkérsz valakit és friss, tapasztalatlan jogsisként (mert annak számítasz), nem egy magzattal, illetve egy újszülöttel gyakorlod be a vezetést.

Amúgy meg milyen gyakran? Négy hetente van nőgyógyász, 3x vérvétel, Meg három kötelező ultrahang 9 hónap alatt. Ezekre meg lehet kérni valakit. Védőnő meg körzetes, oda el tudsz sétálni.

2022. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakis úgy, ha ráveszed magad és vezetsz.
2022. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Gyakorlással, de ezt ne várandósan csináld...ráérsz utána is.
2022. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Várandósan nem gyakorolhat? Itt persze nyilván nem arra gondolok, hogy ha elmegy a magzatvíz még menjen két kört a ház körül, meg gyakorolja a párhuzamos parkolást.
2022. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Dehogynem utolsó, csak két sofőr típus a legveszélyesebb. A rutintalan és aki úgy érzi már túl sok rutinja van.

Elég egy koccanás, hogy meg legyen a baj, és itt két élettel játszik.

2022. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Jogos, akkor gyakoroljon amikor hátul ordít a gyerkőc :)
2022. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Gyakorolj, menj olyan boltba olyan úton ahol még nem jártál, menj le vidékre csak úgy stb stb de ne most a hidegben/hóban/latyakban, most még a gyakorlottabbak is csigatempóban mennek.
2022. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az alacsony forgalmú órákban menj gyakorolni, és akkor is intézd a dolgaidat ha teheted.
2022. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 10 éve autóbalesetem volt. Egymás utan 2. Anyósülésen ültem. 3 évvel ezelőttig nem mertem vezetni. Aztán beleültem, nyeltem egy nagyot és elindultam. Ma én hozom viszem a gyereket, bevásárolok... Elhatározás kérdése. Menni fog!
2022. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!