Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki fél a vezetéstől...

Ha valaki fél a vezetéstől akkor annak nagyon sokba fog fájni a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Még soha nem vezettem, talán majd hamarosan elkezdem a vezetést ha adnak időpontot. De én úgy érzem félni fogok nagyon.

2020. nov. 14. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Amíg félsz egy feladattól (bármi legyen is az), addig nem fogod tudni megcsinálni sem.

Ha ez nem változik, akkor nem lesz jogsid.

2020. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mész, csinálod, megszokod, és időközben elmúlik a félelem.
2020. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én erre mindig azt mondom, hogy azért félsz, mert nem tudsz vezetni. Majd szépen levezeted az órákat, levizsgázol, megkérsz valakit, hogy üljön be melléd felügyelni, és ahogy szerzel egy kis rutint, nem fogsz félni. Csak ne kövesd el azt a hibát, hogy a vizsga után nem is vezetsz, mert akkor nem ér semmit az egész szenvedés.
2020. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, sőt, jó, hogy van benned valamennyi félelem. Nyilván az sem normális, ha mondjuk rettegsz. Elmész, megtanulsz vezetni, de még onnantól is izgulni fogsz egy ideig, mert ez a normális. A sok barom azt hiszi, mindemt tud, nincs bennük semmi félelem érzet, alázat mások, saját maguk és a gépjármű iránt, ezért van annyi baleset.
2020. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak nem pánikbetegség szerű szorongás és félelem van akkor nem feltétlen.Az elején mindenki fél a vezetéstől hiszen egy több tonnás járművet irányítasz amivel egy rossz mozdulattal megölhetsz bárkit,anyagi kárt csinálhatsz.

Ahogy csinálod rá fogsz érezni,a tapasztalattal elmúlik ez szinte mindenkinek.

2020. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is minden órámon izgultam :) csak mindig egyre kevesebbet. Nem vezetek annyira hosszú ideje, szóval nem gondolom, hogy ez mostanában elmúlik, de szerintem is jó, ha "egészséges" a félelem. Annál jobban fogsz figyelni arra, hogy ne kövess el hibákat. Az meg szintén segíthet, ha mondjuk majd már jogsival a kezedben el tudsz menni mással vezetni, engem például megnyugtat, hogy ha van ott valaki.
2020. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
3. válaszoló vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy amíg még az oktatóval gyakoroltam, nyelni sem mertem. Viccen kívül. 50 perc alatt úgy kiszáradt a torkom, hogy a végén már szó szerint fuldokoltam. Ez volt 4 éve. Azóta már szeretek vezetni, napszaktól, helytől és forgalomtól függetlenül is. A kezdeti izgalomnak pedig nyoma sincs. :)
2020. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy érzed hogy félni fogsz akkor kezdd el, a KRESZ ismerete azért jó ha megvan még akkor is ha úgy döntesz hogy nem fejezed be a jogsit. Egyébként meg nem egy nagy dolog. Az első alapokat úgy is a rutinpályán fogod megtanulni és ha az oktató látja hogy már elboldogulsz a járművel akkor visz csak ki forgalomba. Eleinte furcsa lesz meg némileg félelmetes, de nem szabad feladni mert idővel megszokod és jobb lesz. Ha forgalmas nagyvárosba fogsz tanulni az csak jó mert akkor nem lesz neked gond jogsival már a nagyvárosi vezetés.
2020. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!