Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, mit szólnátok hozzá,...

Autósok, mit szólnátok hozzá, ha holnaptól senki se szállna tömegközlekedésre (ugyanabból az okból kifolyólag, amiért ti sem szálltok fel rá)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 12:54
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Mégegyszer megkérdezem: az autósok többsége ezért használja az autóját? Vagy csupán 5 százalékukra igaz ez, hogy a másfél órás utat rövidíti le 20 percre?
2021. jan. 17. 15:12
 32/38 anonim ***** válasza:
Haha, nekem az autóm munkaeszköz. :D
2021. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
#10-ben még nem létezett, most meg már 5%, még pár óra és mindenki ennyit spórol :D
2021. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
#33 Bizonyára nagyon büszke vagy rá, hogy sikerült a teljes fővárosban találni két olyan útvonalat, aminél sokat számít, hogy mit használsz.
2021. jan. 17. 16:04
 35/38 A kérdező kommentje:

Nézd, én még jobbat tudok mutatni:

A tömegközlekedéssel 2 óra 23 perces utat autóval 20 perc alatt lehet megtenni.

[link]

[link]

Biztos az ilyenek teszik ki az autósok többségét.

2021. jan. 17. 16:18
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Látom betalált...:)

Hol van ilyenkor az érvelési hibákat linkelgető válaszoló :D

2021. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban sokan vannak akik lustaságból hasznalnak autót, nekem is van ilyen ismerősöm.

Meg valljuk be aki megteheti, és tud parkolni a munkahelyénél, az nem tömegközlekedik, hanem kocsival/motorral/biciklivej jár.

A tömegközlekedés sajnos elég undorító dolog csúcsidőben, mindig is utáltam.

2021. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Az idióta Karácsony ritkította a járatokat, ahelyett, hogy sűrítette volna. Mivel a buszokon, villamosokon tömegnyomor van, s nem akarok kényszerű betegállományba/karanténba kerülni, megyek inkább autóval, és elátkozom naponta többször is ezt a szándékosan destruáló bandát!

Tarlós alatt ez nem történhetett volna meg.

A legnagyobb hétvégi bevásárlási csúcsforgalom idején, amikor az emberek szatyrokkal megrakodva szállnak fel, a piacnál 7-10 perces különbséggel érkeznek a járatok.

2021. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!