Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, mit szólnátok hozzá,...

Autósok, mit szólnátok hozzá, ha holnaptól senki se szállna tömegközlekedésre (ugyanabból az okból kifolyólag, amiért ti sem szálltok fel rá)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 12:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Menjél dolgozni a Zsókavár utcából a Kunigunda utcába és rájössz...
2021. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Megbámulnám a járdán hosszú tömött sorokban hömpölygő embertömeget. Mert aki nem szállna tömegközlekedésre, annak nagyon soknak nincs kocsija, mehetne gyalog.
2021. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

nem a fenét nem kérdező


Káposztásmegyerről jártam 2 kerülettel arrébb egyetemre, a Külkerre másfél óra lett volna bkk-val, kocsival 20 perc a nullán

2021. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

#11

Megnéztem, tömegközlekedéssel is legfeljebb egy óra.

2021. jan. 17. 13:49
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Es az egy ora vagy 20 perc.

Melyiket valasztanad kerdezo?

2021. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Én másfél órára lakok a munkahelyemtől és a tömegközlekedést választom, szóval kitalálhatod mi lenne, ha csak egy órára laknék.
2021. jan. 17. 13:55
 17/38 anonim ***** válasza:
75%

Na látom beütött a vasárnapi húsleves... :D


Szomorú, hogy vannak akik nem képesek megérteni, hogy sok ( nagyon sok ) esetben a tömegközlekedés infrastrukturája elavult, a kor igényeinek nem megfelelő ezért van ekkora autóforgalom pl a fővárosban.


A fejlesztéseknél a kínálato oldalon arra is oda kellene figyelni mit kínálunk... lehet rögtön változna a kép.

2021. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul nézted, kérdező. Más az elmélet, más a gyakorlat. Rengeteg olyan utam van, ami BKV-val 1-2 óra lenne, kocsival 20 perc. Újpest-Cinkota, M0-n bő 15 perc kaputól kapuig. Tömegközlekedve 120-as busz (20 percenként jár), metró, másik metró, HÉV. Meg is van a bő másfél óra. De mondhattam volna Gazdagrétet, Farkasrétet, Hűvösvölgyet, stb.

Az autóba beülök, és megy, a BKV-nál az idő kb. fele a várakozás a megállóban. Vagy a járműre, vagy a járművön, ameddig megáll 1-1 percre párszáz méterenként. Egy büdös zajos Trabanthoz képest is vállalhatatlanul rossz alternatíva a BKV, ha csak nem közvetlenül egy metrómegálló mellett van a kiindulási és a célállomás is.

2021. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

#17

Én ezt sehol se vitatom. Csupán az érdekelne, hogy az autósok tisztában vannak-e vele milyen lenne a város levegője és mekkora dugók lennének, ha mindenki az ő életmódjukat követné?

2021. jan. 17. 13:59
 20/38 A kérdező kommentje:

#18

És a Nagykörúti dugóban ülő autósok Újpestről igyekeznek Cinkotára vagy Gazdagrétről Hűvösvölgybe?

2021. jan. 17. 14:02
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!