Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósok, mit szólnátok hozzá,...

Autósok, mit szólnátok hozzá, ha holnaptól senki se szállna tömegközlekedésre (ugyanabból az okból kifolyólag, amiért ti sem szálltok fel rá)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 12:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
62%

Nem érted hogy semmi közöd hozzá, honnan hova igyekeznek? te egy idegbeteg vagy, akinek bekattan valami, és attól kezdve a saját eszméit akarja ráerőszakolni másokra.

No de:

A teljes Nagykörút 5 km hosszú. Együnk egy autót térközzel együtt 5 méter hosszúságúnak. Egy sávon elfér a teljes körúton 1000 autó. 2x2 sáv, az 4000 autó. Tudod mennyi ez az összes autóval közlekedő emberhez képest? Statisztikai hibaszázalék.

Te jössz, várom erre milyen agymenéssel válaszolsz.

2021. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Te egy időpillanatról beszélsz. Ha úgy vesszük, hogy mondjuk másodpercenként 5 autó elhagyja valahol a Nagykörutat és jön helyére egy másik, akkor egy óra alatt 18 ezer autó megy a Nagykörúton.


Erre is mondhatod, hogy elenyésző az összes autóhoz képest, de most ezzel azt akarod bebizonyítani, hogy valójában az Újpestről Cinkotára menő utakon van az autósok többsége?

2021. jan. 17. 14:17
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt akarom bebizonyítani, hogy hülye vagy. A saját elképzelésedről feltettél egy kérdést, és amikor ez a többség véleményével nem egyezett, megpróbálod mégis nyomni a gombot, mint süket a csengőt. Úgy viselkedsz mint Orbán Viktor. Akkor is igazad van, ha nincs, ha a tények mást mondanak. Legfeljebb annál rosszabb lesz a tényeknek...


Részletekbe most nem is megyek bele, másodpercenént 5 autó elhagyja a körutat. Láttál már te dugót közelről? Legfeljebb a kádban...


És újra leírom: semmi közöd hozzá, hogy nekik miért jobb a dugóban ülni. Biztos nyomós okuk van rá, és az okok között nem szerepel, hogy téged bosszantsanak.

2021. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

#10: nekem konkrétan 50-55perc volt BKV-val, és 15 perc kocsival, ha a legnagyobb dugóban mentem akkor max 25. III. kerületből jártam a XI. kerületbe, végig villamossal.

Robogóval volt hogy 10p alatt letoltam a reggeli dugóban.

Szóval igen van ilyen. Ha már 2x át kell szállni, akkor minimum 45 perc az út. De ha nem 3 perces követésű járatokkal mész, esetleg nagyobb távra, akkor mindjárt összejön a 1.5-2 óra Budapesten belül tömegközlekedéssel.

2021. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

#24 igen, nekem Káposztásról Infopark 1óra 45 volt, és sűrű járatokkal mentem, de volt hogy azért a vili is bekésett, vagy fennakadás volt, olyankor 2 óra is simán összejött


kollégám győrben felpattant a vonatra, 1óra 15 perc és Kelenföldről 1es villamossal előbb odaért mint én

2021. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Hát a Petőfi és Margit hídon nagyjából folyamatos forgalom van, szóval egyáltalán nem túlzás, hogy másodpercenként legalább 5 autó hagyja el a nagykörutat.


" A saját elképzelésedről feltettél egy kérdést, és amikor ez a többség véleményével nem egyezett, megpróbálod mégis nyomni a gombot, mint süket a csengőt."


Hát igen, mivel megint nem hajlandók azok az autósok válaszolni, akik totál indokolatlanul használják az autót.

2021. jan. 17. 14:41
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
most nézem, van 1óra 5 perces járat is Győr és Kelenföld között...
2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen, mivel megint nem hajlandók azok az autósok válaszolni, akik totál indokolatlanul használják az autót."


éssss iggeeeeen! Megint segítettél nekem. Amikor a TÉNYEK nem egyeznek az elképzeléseddel, elkezded csavargatni a tényeket, hogy valahogy neked lehessen igazad. Mondom, tisztára mint O1G.

2021. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Mert szerinted a TÉNYEK azok, hogy az autósok többsége azért használ autót, mert 20 perc alatt ér be munkába másfél óra helyett?
2021. jan. 17. 14:53
 30/38 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező,


attül még, hogy te sz/r vonalon közlekedsz, nem mindenki. Próbálj meg XI. kerületből kijutni mondjuk Leshegyre, Halásztelekre, Tökölre Máris megvan amit írtam...


#9

2021. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!