Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kiderült az okmányirodában,...

Kiderült az okmányirodában, hogy a magánszemély, akitől a kocsit vettem álnéven adta el. Hová menjek?

Figyelt kérdés
Az arcomba hazudott

júl. 8. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamis személyivel?
júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézted meg a személyit? Akkor te hibád.
júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség esetleg?
júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan mehetsz a rendőrségre. Ha pedig elkezdenek kötekedni, hogy “és a személyi?”, nyugodtan mondhatod, hogy te nem vagy okmányszakértő, neked valódinak tűnt, amit mutatott.
júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

×4


A számból vetted ki a szót.

júl. 9. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutatott személyit?
júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bazaltkaroly ***** válasza:
53%
A 4. válaszhoz még annyit hozzáfűzök, hogy azt is mondatod, hogy nem akarta megmutatni, és mivel nem vagy rendőr, így nincs jogod kötelezni rá, de kellett az autó, és szerettél volna túl lenni rajta.
júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Biztos, hogy állnéven adta el? Lehet nem írta át mikor hozzákerült. Mondjuk akkor is kellene a köztes adásvételi.


Én így vettem a mostani autómat, de ezt persze nem mondták ott. A papírokkal megkaptam a köztes adásvételit és a kormányablakban kb 8 perc alatt át is írták.


De talán már van valami az ügyben, ha olvasod, akkor érdekelne mi lett azóta.

aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező már nincs itt. Ki tudja, tán a kamukérdés miatt.
aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!