Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Ti utáljátok a...

Autósok! Ti utáljátok a motorsokat?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy sok autós mennyire utálja a motorosokat, zabarja pket a hangja, hogy elmegy melettük, meg előre mennek pirosnál...stb. Ismerösömet egy autós direkt elütötte, mert megakarta előzni többször is, és az autós direkt ráhúzta a kormány, nem egyszer, és nem a kátyukat kerülegette, vagy ilyesmi direkt. Ismerös elesett, eltört a karja, meg összetört a motor. Mit mondott a rendőröknek a hapek? Hogy nem vette észre...

Ti hogy viszonyúltok a motorosokhoz?


2010. júl. 5. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

én imádok autózni is és motorozni. Bár tény hogy vannak paraszt motorosok, és velük szemben paraszt autósok is. És ugyanez fordítva is igaz. Egyedül csak a friss jogsis robogósoktól tud kiverni a frász, főleg amikor egykeréken 5 centire a tükrömtől húzott el egy. Azokra legszívesebben rájuknyitogatnám az ajtót.


Én sose idegeskedtem irígykedtem amikor a sorok közt mennek el, hát istenem, nekik ilyen járművük van, a törvény már megengedi nekik hogy sorok közt menjenek akkor hadd menjenek, engem nem zavar.

2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenki volt kezdő! Én azokra vagyok hátlis, mikor jön a fekete BMW vel, bömböl a zene, és már előzgetni akar a kis utcába, meg jön utánam ezerrel. Ha 10 centi lenne melettem elkezdene megelőzni! Nameg amikor 50nel mehetne a iszpnyű jó minőségű aszfalt úton, ahol semmi akadály nincs, se forgalom, se semmi de ő 30 al tögyörög....
2010. júl. 15. 13:42
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Persze, most megint a BMW-s a bunkó..
2010. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért mindig a BMW-s?

Mert ő olyan ártatlan és mindenki szereti rákenni a szarságokat?

Neem.Azért, mert a BMW-sek töbsége tényleg bunkó f.a.sz!

2010. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Na Tomika.

15 évesen élvezd csak a nyári szünetet, aztán majd ha nagy leszel, lesz autód, amiért megdolgoztál, és közlekedni fogsz, majd akkor gyere vissza az autók/motorok témakörbe. Addig ne.


Egy BMW-s

2010. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Jó, bocs, BMW- Mercis... Csak vicceltem! Volt már, mikor fekte suzuki swiftel akartak lenyomatni... Nem értem, annyit rákölt arra a suzukira, hogy vehetne egy jobb kocsit is. Mindegy... Akkor inkább egy BMW-s :D
2010. júl. 15. 15:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az autósok szélesebb skála, mint a motorosok. Korban is, nemben is. A motorosok 90% ban fiatalok, agresszívek "bátrak" ( élö donorok). Gondolom az az autós, aki ráhuzta a kormányt a barátodra, ugyanolyan lehetett mint a motorosok. Komolyabb autós nem rizikózik ilyesmivel, mert megkarcolódik az autója. Személyesen ismertem azt az öt embert, akiknek a szerveik még donornak sem kellettek, egy ütközés után.
2010. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem őket nagyon, mert állandóan pofátlanul megszegik a szabályokat. És ez szinte mindig csak a gyorsasági motorosokra igaz. Chopperesek tök normálisak
2010. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

BMW-s!

De azért azt igazán elismerhetnéd, hogy KURVÁRA NEM MINDEN BMW-S ÜZLETEMBER, HANEM VAN, AMELYIK KÖCSÖG FIATAL P*CS ELKÉRI APUCIJÁTÓL ESTÉRE A KOCSIT ÉS AZZAL KEMÉNYKEDIK!!


Elhiszem, hogy te megdolgoztál azért, amid van, természetesen kivételek vannak, nem minden BMW-s bunkó paraszt, mint ahogy nem minden motoros se egy száguldó donor, igenis vannak normálisak is.


béke

2010. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki motorra ül, az önkéntes donor. A mai gazdasági, társadalmi helyzetben teljesen indokolatlan a közlekedés ezen rendkívül veszélyes módja. Aki meg végképp nem bír magával, menjen versenypályára a nagy száguldó szabadságot élvezni.
2021. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!