Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Ti utáljátok a...

Autósok! Ti utáljátok a motorsokat?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy sok autós mennyire utálja a motorosokat, zabarja pket a hangja, hogy elmegy melettük, meg előre mennek pirosnál...stb. Ismerösömet egy autós direkt elütötte, mert megakarta előzni többször is, és az autós direkt ráhúzta a kormány, nem egyszer, és nem a kátyukat kerülegette, vagy ilyesmi direkt. Ismerös elesett, eltört a karja, meg összetört a motor. Mit mondott a rendőröknek a hapek? Hogy nem vette észre...

Ti hogy viszonyúltok a motorosokhoz?


2010. júl. 5. 16:00
1 2 3
 1/21 Beatrix17 ***** válasza:
100%
A normálisabbakkal nincs semmi baj!De vannak nagyon pofátlanok-ahogy autósok közt is...Amugy,a pirosnál előre mehetnek a sorok közt
2010. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mostmár igen...
2010. júl. 5. 16:12
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem utálom őket.

Sőt.

Igyekszem mindig figyelni rájuk, és lehúzódom. A matrica is kint van a hátsó szélvédőmön, hogy "Lehúzódom, megelőzhetsz!"

És örömmel veszem, ha intenek köszönetképpen. Visszaintek, bár úgysem nézik... De az már nem is számít...


Emberek ők is. Tartanak valahová, az ő lehetőségeiken.

És soha nem tudhatja egy autós, hogy éppen azért száguld-e el mellette egy motoros, mert a feleségét vagy a gyerekét bevitte a mentő a kórházba, és oda igyekszik, vagy csak egyszerűen boldoggá teszi a motorozás.

Nem is értem, irigyek a négykerekűek, hogy ők lassabban haladnak a dugóban? Hát, akkor gondolkodjanak el egy kicsit ezen az egészen. És ne dühöngjenek, mert van elég gond a világban. Minek még többet csinálni...?

Ja, és az emberek szava és cselekedete visszaszáll a fejükre. Ha valaki rosszindulatból motorost gázol, úgyis megkapja majd a jussát érte. És majd nem érti, hogy miért éppen ő...


De mielőtt még valakinek nem tetszene ez a fokú tolerancia: igen, vannak olyan motorosok is, akik direkt dühítik az autósokat, és nem tudnak normálisan közlekedni. Értem ezalatt, hogy balesetveszélyesek. Hát, majd őket is megtanítja a sors. És nem biztos, hogy jó lesz a vége.


Egy a lényeg: MINDEGY, hogy autóban, vagy motoron ül az ember: aki kimegy a fogalomba, az KÖTELES vigyázni a közlekedőtársak testi (és lelki) épségére. Ezért ajánlott mindenkinek, hogy előzékenyen vezessen... Mindenkit vár valaki haza.

2010. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket! De az ilyen raj vagyok gyerekeket akik a nagy motorukkal játszanak a beférek vagy nem és húzom a gázt stílussal azokat azonnal el tudnám csapni....
2010. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem!!!!Viszont!Haragszom, mikor úgy jönnek szembe, hogy a cipőjük órra átlóg a sávomba!Illene jobbra tartani, mert nincs kátyú minden út szélen!Ezen kívül semmi gondom, ahol tudok lehúzódok, had menjenek!
2010. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
hát én annyira nem bírom őket, főleg a robogósokat nem, de azokat sem akiknek böszme hangos gyorsasági motorjuk van, csak nehogy egyszer meg ijedjek és a DAF felirat legyen a homlokukon
2010. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
csak amelyik paraszt, meg nem figyel oda, és nyomja neki ezerrel, de amúgy a bicikliseket is ezért nem szeretem nagyon pofátlanok és azt hiszik nekik mindent lehet!
2010. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én autós és motoros is vagyok :) Szóval igen!
2010. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Őszinte leszek: igen.
2010. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
utolsó: megindokolnád, hogy miért?
2010. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!