Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a vezetési stílusod?

Milyen a vezetési stílusod?

Figyelt kérdés
Gyorsításkor pörgeted a motort rendesen vagy csak szépen finoman?
2019. márc. 27. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagypapás. A sebességhatárokat általában betartom, kockázatosabb előzést sosem vállalok be.
2019. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

80%-ban autópályán hosszú távon járok. Így benyomom a tempomatot, fogom a kormányt és pár száz km-ig nem történik semmi.

Amikor nem így vezetek, akkor én is inkább nyugisan, előrelátóan tolom. Néha van hogy szeretem jobban megjáratni az autót, érezni az erejét, de akkor se nyomom ki a szemét, nem forgatom tiltásig csak kicsit húzatom ki jobban. A sebességhatárokat szinte mindig betartom. Mivel sokat ülök autóban és nem vagyok már tini sem, nem gerjedek a száguldozásra. Átmeneti sebességkorlátozásnál se esik nehezemre elvenni a gázt.

2019. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nyugis....


Mivel öreg autóm van amivel már rengeteget melóztam és sokat költöttem rá így evidens, hogy vigyázok rá.


Autópályán 90-110, főúton csak akkor megyek 90-et ha jó az út (ami elég ritka) vagy nincs vadveszély.


Faluban 40-45....


Néha megpörgetem azért az autót de általában 2000-2500-nál már váltok :)

2019. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van, hogy jobban pörgetem a motort, de inkább én is óvatosabb stílusnak vagyok a híve. Inkább kicsit később érjek oda valahová, vagy haza, mintsem valami komolyabb baj legyen. Közúton meg bármi lehet.
2019. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjjelente gyakorló versenypályának nézem az utakat. Arra viszont nagyon igyekszem figyelni, hogy ha hülyeséget csinálnék, abból max nekem legyen bajom. Nappal, nagy forgalomban, vagy ha bármikor utasom van, akkor normálisan és körültekintően vezetek.
2019. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!