Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a vezetési stílusod?

Milyen a vezetési stílusod?

Figyelt kérdés
Gyorsításkor pörgeted a motort rendesen vagy csak szépen finoman?
2019. márc. 27. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szeretek haladni, nem nagypapázok
2019. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Éppen milyen kedvem van. De sajnos 75Le nem elég hogy jól pörögjön.

Egy <3 autovezető nő.

2019. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugis, defenzív.
2019. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Enyém sportos, le szoktam padlózni egy nap többször is, ami a fogyasztáson is látszik.
2019. márc. 27. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:

"Nem azért nem nyomom,mert nem megy,hanem azért mert kímélem"

Nem tudom szó szerint idézni,de úgy ez jellemez engem :)

Kicsike és erős autóm van,de most épp tartunk,hogy hol ez hol az a baja és mint egy hímes tojás,csak ne legyen már megint baja ( azért elvétve a kis ördög piszkálja a gázpedált)

2019. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Óvatos, én úgy vagyok vele, bármikor elém léphet valaki, betartom a táblákat, pont annyival megyek amennyit ír, gondolom ez nem baj. De szoktam olyat, hogy mondjuk 50 a határ és azt szeretem elérni minél elöbb, :)
2019. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Napi, helyi használat nyugis, hosszú utakon tempósabb, de azért nem pörgetem szét. Ha egy kis adrenalinra vágyom, akkor motorra ülök.
2019. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a lepadlózós-gyorsulgatós-előzgetős.


Igyekszem a forgalom ritmusával menni és kihasználni a lehetőségeket ha adódnak. Igyekszem nyugodtan és körültekintően vezetni, másokat sem feltartva.

2019. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sebességhatárt betartva.

Figyelve a többi sofőrre.

Dombos részen általában lassitok, ha valaki ott előz oldalra kitudjak térni, mert ugye nem lát engem.


Saját és velem utazók épsége érdekében a lehető legtöbb mások által veszélyes helyzetet elkerülve elég követési távolságot tartva,hogy hátulról se jöjjenek belém satufék esetén.

Szerintem ezt nevezik defenziv vezetési stilusnak. Városban külső sávon, sebességet betartva autózom.

Autópályán általában óra szerinti 130as tempó, csúcsforgalomban lassabban,félve amz anti-biztonságos sofőröktől,valamint kamionoktól.

Gyorsítani hideg motort lassan, ha már bemelegedett intenzíven, nem teljes gázzal, de dinamikusan.

2019. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Normálisan haladok . A sebesseghatart nem tudom hogy betartom e mert soha nem nézem.
2019. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!