Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire hallatszik be az...

Mennyire hallatszik be az utastérbe a v8-as motor, egy idő után hosszabb úton nem zavaró?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 15:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szégyen, nem szégyen, nem értek az autókhoz:/

Annyit tudok csak hogy Audi és v8 motor hajtja :D

Régebbi típus, és meglehetősen hosszú tehát szerintem egy a8 lehet ha jól informálódtam utána:)

2019. márc. 17. 19:01
 12/16 A kérdező kommentje:

Megkérdezem tőle, és leírom ide pontosan milyen:)

Én motoros vagyok, ezért is nem vagyok érdeklődős a témában, de leírom majd ide.

2019. márc. 17. 19:03
 13/16 anonim ***** válasza:

Uhhh na ez autó!


Itt még tudott az Audi autót gyártani.

Ha nincs alatta sportkipufogó ahogy írták akkor nem sok hangja lesz.


Padlógázas gyorsításkor azért dorombol a V8 elölről de nem hangosan :)


Meglepően keveset pörögnek, automata váltó már 6e alatt elváltja.

2019. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ha már a V8-ról beszélünk (ez a modell neve is, Audi V8, és a motor is V8 benne), ezzel a modellel lett az Audi elismert, komoly prémiumgyártó. Ezelőtt csak egy VW-vel egyenértékű, kommersz autógyártónak számított.
2019. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

1994 évjáratú Audi A8 4.2 automata váltós, minden full gyári benne.(haver állítása szerint)

:)

2019. márc. 17. 21:31
 16/16 anonim ***** válasza:

áhhh "csak" A8 :)

Nagyon meglepődtem volna ha Audi V8 lett volna, nem sok rohangálhat belőle az országban.

2019. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!