Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem zavaró 50ccm motoroknál a...

Nem zavaró 50ccm motoroknál a 6 sebesség?

Figyelt kérdés
Derbi Sendát vennék, de ahogy láttam pl. a Yamaháknál is 6 sebesség van. Nem sok 6 sebesség egy ilyen kismotornál, nem kell állandóan váltogatni?

2017. ápr. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem, állandóan váltogatni kell. Ha szeretnél később nagyobb motort, akkor jó, mert rutinosan fogod kezelni. Ha viszont nincs nagyobb terved én azt mondom robogó, praktikusabb is. Bár nem tudom mire használnád.
2017. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég sokat kell váltogatni.

Inkább robogót vegyél mert olcsóbb is, az is jól meg és még tárolóhelyed is van.

2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehigyisnem, a váltások száma ezeknél a motoroknál 1 váltás/ 2 másodperc körül alakul városban. De legalább megtanulsz vele rendesen váltani, mert elvégre ezek kezdő motorok.
2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A váltós motor hülyeség.

19év nagymotorozás után mondom. Egy jó robogó/nagyrobogó, minden területen jobb.

2017. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem malaguti xsm-em (yamaha dt) van, 6 sebesség, de szerintem nem sok, simán el lehet vele járkálni
2017. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soknak tűnik a 6 sebesség, de nem vészes. Viszont ha egy ilyen motorral megtanulsz váltani, akkor már bármilyen motorral menni fog a dolog.
2017. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz motorozni akkor váltós motor ha csak unalmas A ból B be eljutásra használnád és nem kikapcsolódásképp akkor robogó.
2017. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!