Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire hallatszik be az...

Mennyire hallatszik be az utastérbe a v8-as motor, egy idő után hosszabb úton nem zavaró?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 15:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Haverral megyünk majd kirándulni, nem kis útra és ő ilyen autó fanatikus, ezért ilyen v8 motoros kocsija van.

Nem ültem még ilyen autóban, de viszont hallotam sokmindenkitől hogy egy idő után zavaró. Mennyire vészes vele egy 2órás út?

2019. márc. 17. 15:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Akinek ez megadatott annak nem gond, élvezi, ha zavar valakit illik elektromosat venni. :) engem a hangos szakadt dízel sem zavar, nem kell csöndben ülni ,zene, dumcsi aztán az sem zavaró,háát még egy kellemes v8.
2019. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy csak egyféle V8-as motor létezik a világon, a kipufogó felépítése és állapota (illetve a megléte úgy általában) és a karosszéria zajszigetelése pedig egyáltalán nem befolyásolja az utastéri zajszintet, egyszerű megmondani: nagyjából, körülbelül vagy általába' fog hallatszani az utastérben.
2019. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyári kipufogóval alig hallatszik a hangja, egyáltalán nem zavaró. És V8 amúgy is olyan autókban van, amelyek agyon vannak szigetelve. De ha valami hangos kipufogó van alatta, akkor bizony 10 perc után már átok a híres V8 hang, mintsem áldás.
2019. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen autó.


Egy régi mustang nagyon hangos egy új mustanghoz képest pl.

2019. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A márka Audi, hogy milyen a típus azt nem tudom.

Viszont nem mai darab és ilyen hosszú kocsi.

2019. márc. 17. 17:46
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

ez lesz az

2019. márc. 17. 17:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs alatta hülyegyerek-kipufogó (hurkatőttő) és megvannak a gyári zajszigetelések, nem lesz zavaró. A V8 D1 luxusautónak készült, nem fér bele, hogy zavaró legyen a motorhang.
2019. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azt viszont nemtudom 🤣

Na mind1 koszi mindenkinek.

2019. márc. 17. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Wow, tényleg ilyennel fogsz menni? Akkor örülj neki, szerencsés vagy, mert ez nagyon ritka modell, hosszú utakra meg még kevesebben indulnak el vele.
2019. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!