Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-ből E36, vagy Mercedesből...

BMW-ből E36, vagy Mercedesből W124-es autó elsőnek jó lenne?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17 és fél éves, 1 év múlva összejönne pénz munkából idén szeptembertől nézve, és ezen a két autón gondolkodtam.

E36 azért mert alapból nem egy brutális mérete van, de nekem nagyon bejön a külseje és az egész autó úgy ahogy van, minimum 320i-t vennék hogy ereje is legyen.

W124 azért mert a család Mercedeses, és ez az autó is bejön, nagyobb a beltere, automata váltósban nagyon jó vezetési élménye van az autónak.

Egyáltalan nem racsing és egyéb ilyenek miatt esett erre a két típusra a választásom, hanem mert ez a kettő jön be a legjobban.

Mind a kettőt fejleszteném, mind külsőleg mind belsőleg az én igényeim szerint.

Várom a véleményeteket hogy megérné e stb

Előre is köszönöm.



2019. febr. 7. 09:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Megérni nem éri meg, egyértelmű.

Induljunk onnan, hogy mennyid lesz a vételre, mennyi a fenntartásra.

2019. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az hogy mennyi lesz azt nemtudom, mert ősszel kezdeném a jogosítványt, olyan diákmunkát keresnék ami 100 felett fizetne nettóban, minden pénzt ráköltenék, azt így szeretném megoldani.

De minimum 500 000-ért vennék hogy ne is essen szét alattam, a vétel után is dolgoznék hogy legyen pénz a kocsira mindig.

2019. febr. 7. 09:12
 3/24 D. Brasco ***** válasza:
0%

Igen...biztosan megérné 18 évesen ilyen bő huszon,lassan harminc éves exprémium ócska szemeteket megvásárolni,csupan azert mert "ez jön be"

A w124-esekből mára egy pusztulat mind,a világ összes kilométerét megfutva......vásárlásra alkalmas példány alig-alig van,ami meg valoban "megérné" azt bőven 6számjegyű összegért adják!Ez az autó mára egyébként sem több,ebbe az elpusztíthatatlansági mítoszba burkolózó mende-mondánál!

Az E36 meg.......hat biztos vagyok benne hogy koruk miatt azok is tul vannak már a sokadik bayracer hülyegyerek tulajon,meg a sokadik törésen!Ezeknek az autoknak is kb 80%-a már csak valamilyen házi tákolással még éppen a bontó előtt valahigy életben tartott kotlófészek!

Miert nem veszel valami kisebb de fiatalabb autótEs most nem a swiftre gondoltam azonnal,mert azon kivul is van még kismillio!Azokkal biztosan jobban jarnal,mint ezekkel a lomokkal....föleg miutan nem irtad,de had talaljam ki hogy van vagy 500ezred erre az egesz mutatvanyra

2019. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból megnéztem. Hirdetés alapján értelmesebb E36 320i-k 1 millió felett vannak bőven, tehát több, mint duplája a keretednek, ezek után W124-re rá se néztem. Előttem a kolléga elszámolta egy nullával. 7 számjegyű összegért kapsz használható darabot. Tehát a vételre nincs pénzed. Fenntartani sem lesz. Nem tudom milyen diákmunkád lesz. De ajánlom kalkulálj egy KGFB-t és teljesítményadót ezekre az autókra. Már ezek elviszik az éves megtakarításod nagyságrendileg felét. Fenntartásra pénzed nem marad. Fél év múlva a kocsi az udvaron fog rohadni, mert nem lesz pénz javíttatni.


#1

2019. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Vegyél valami normális autót. Racionálisan.

Ne valami agyonhajtott benzintemető ex-német 20 évvel ezelőtt prémiumnak számító KACATOT

Normális körökben ezek az autók már a vicc kategóriát képezik

2019. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Jelenleg 0Ft van rá, mert a fotózásra költöttem most egy nagyobb összeget.

500 000 alá nem adnék, a fizetéstől, kínálattól, állapottól függ és hogy a jogsi mikorra lenne meg teljesen jövőre.

2019. febr. 7. 09:28
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen lesz az akkori helyzet, ha esetleg márciusig lesz hó tegyük fel akkor később veszem mert nem fogok télen kezdeni vezetni rutintalanul, nem széthajtásra kell, nem széthajtott kell, addig a kínálat változik.

Tudom régiek meg tömegek, de ezek jönnek be:(

A 124-ből a az OM606-osok kivisznek a világból persze az előélettől függôen, de azokat általában olyanok veszik akik törődnek is a kocsival tisztességesen.

2019. febr. 7. 09:32
 8/24 anonim ***** válasza:

Ami ezekből jó, az bőven 1 guriga felett van. Ami alatta van, az meg mind bontószökevény.

Ráadásul bárhova bemész ezekkel, többet fognak számolni, mert prémium autó. Azért egy olajcserénél simán beleeshetsz 60-70 ezerbe. És akkor semmi baja az autónak.

2019. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 D. Brasco ***** válasza:

4-es igazad van elírtam,7számjegy akart az lenni valóban!

A kérdezőnek meg még annyit,hogy hagyjuk már ez ilyen-olyan motorkodú motor elmegy 10csilliárd kilometert megbontás nélkül,úgy hogy még olajat is csak 2-szer kell benne cserélni egesz életében urban legendeket!Eleve a kinalat legaljarol keszulsz valasztani,el nem tudom képzelni,hogy élhetnek benned ilyen tév képek,hogy majd te leszel az a szerencses aki kifogja az aranyhalat a sok szar közül!

2019. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nyilván más ember(ek) szakértelmével lenne vásárolva az autó, és a pénztől kínálattól stb dolgoktol függ.
2019. febr. 7. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!