Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Alfa romeo 156?

Első autónak egy Alfa romeo 156?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és lenne 400ezer ft autóra.

Fél éve nézegetem a használtautó piacot, de mindig húz a szívem egy Alfa felé. Nekem nem számít, hogy mennyire megy jól. Én nem gyorsulgatni akarok vele hanem, kényelmesen utazni. Legfőképpen városi használatra. Annyi előnye van a városnak ahol lakom, hogy ritka jó utak vannak. Akár egy Marutival is lehet szárnyalni rajta. Hasonló kivitelben nézegettem: [link]



2018. okt. 22. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#7 a szülőszobán téged is kár volt nem falhoz vágni édesapa... hiába hozol saját példát a saját szarodra, attól függetlenül még szar. Egy alapvető matematikai példán keresztül tudom szemléltetni: ha a nullát, nullával szorozzuk meg, az ha a seggedet a földhöz vered, akkor is nulla marad! Jó éjt kedves bontószökevény :)
2018. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Na ide figyelj te agyhalott dízel ellenes genetikaihulladék. Érvelni is tudsz konkrét példákkal,vagy csak az van az agyadban (már ha van) hogy a dízel az szar és akkor az úgy is van?! Feltételezem az utóbbi,de a magadfajta csökkent értelmű kitenyésztett haszonállatoktól sokkal többet nem lehet várni. Szóval konkrét példákkal tamaszd már alá az állításod,ne csak egy 0*0 témát terelő semmit mondó marhasággal tereld a szót,mert nem tudsz mit írni.:) Vagy ha nem megy akkor ne ugass mint egy kutya ,bár tőled még abba a szerencsétlen allatba is több értelem szorult. :) Ülj vissza a 206osodba vagy a civicedbe,esetleg a 147esedbe. Ezek a magadfajtának való roncsdobozok. Mellesleg bármikor állok elébe. A dízel fosom megeszi a benzines taligádat. Jó éjt söpredék! ;)
2018. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Ja,ha én vagyok bontószökevény.. Akkor anyád meg biztos a zártosztályról szabadulhatott,hogy ilyen makro agyú valamit sz@rt a világra. Mert az ilyet csak sz@rni lehet... ;) ♥️😘
2018. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Az alfanak egy elonye van: jol nez ki a traileren is :D
2018. okt. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne veszekedjetek. Én csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy mi is a helyzet ezzel az autóval. Mennyire reális ennyiért. Nem állt szándékomban vitát indítani ezzel. Legalábbis olyan vitát ami idáig fajul.
2018. okt. 24. 13:33
 16/16 Kamikaze0521 ***** válasza:
0%
Alfa benzinessel több a gond, a JTD jtdm motor nagyon jó, az előző jtd alfàmban át fordult az óra 999999km. Eladtam, de a mai napig használatba van. A mostani, jtdm. 280.000km és gond mentes. A a VW Diesel -t, kerüld el, rettenetes szervíz igényes, és rettenetes költséges a technika. Ennyiért Punto-ban gondolkodnek, vagy Lízingbe.
2018. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!