Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Alfa romeo 156?

Első autónak egy Alfa romeo 156?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és lenne 400ezer ft autóra.

Fél éve nézegetem a használtautó piacot, de mindig húz a szívem egy Alfa felé. Nekem nem számít, hogy mennyire megy jól. Én nem gyorsulgatni akarok vele hanem, kényelmesen utazni. Legfőképpen városi használatra. Annyi előnye van a városnak ahol lakom, hogy ritka jó utak vannak. Akár egy Marutival is lehet szárnyalni rajta. Hasonló kivitelben nézegettem: [link]



2018. okt. 22. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Alfa Romeo=szervíz forever! Vegyél egy normális TDIt vagy PDTDIt. Az enyémben 310 ezer van. Nagyon szívesen megmutatom akárkinek személyesen, hogy ennyi km után is hogy jár a motor. :)
2018. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
A régi olaszt és a dízeleket kerüld , azok lefutott több gazdás szétesett romok . A dízel és a tádék meg költséges drága bulik ha beállnak , gázolajosokból 10ből 6 gondot okoz míg benyásból 3 .
2018. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 D. Brasco ***** válasza:
88%
Hát komám.....egy 4kilós alfával te egy valamit biztosan nem fogsz:kényelmesen utazni!de úgy egyaltalan utazni sem........ha már olasz,ennyiert közepes állapotú 2-es puntót adnak maximum!
2018. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Inkabb a shmwiftet ajanlom
2018. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Zsákbamacska az egész, mert ennyi idősen lehet jó állapotban, mégis költeni biztos, hogy sokat kell majd rá a korából kifolyólag. Én nem ajánlom, azonban ha ez mellett van a végső döntésed, akkor nézesd át mindenképpen! Német hulladékot meg semmiképpen se vegyél...
2018. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát inkább még gyűjtök. Nem szeretnék eszetlen nagy rókacsapdába kerülni. Lehet inkább más márkát nézek, meg nem ennyire régi konstrukciót.
2018. okt. 22. 15:34
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

ma 13:46


Tádék. Tanulj meg előbb írni normálisan. Költséges... Mégis mennyi van belőle és elenyesző a hibafaktor... :D ha még költséges neked egy 10-15 éves dízel kocsit fenntartási az nem azért van mert költséges, hanem mert csöves vagy. :) 15 éves kocsit költséges.... 😁😁 Prolasztó mindegyikbe drága megsugom, a turbó meg ugyanannyi egy 15 meg egy 1 éves kocsiba is ha megadja magát. :)


Ma 14:47


"Német hulladékot meg semmiképpen se vegyél..."


Apukád aznap este elintézhetett volna téged is.... Ülj vissza a Peugeotba, vagy a Hondába az a neked való. Lehet a német többször meghibásodik(elenyesző) de pl az alkatrészek 3ad annyiba kerülnek mint a japán" csodákhoz" :) apám Honda jazzébe pl egy csapágy 65 rongy, mert szenzorral cserélhető csak(micsoda észjárás..) az enyémbe (2007 A3) 15000/db egy japán 2000es motorba lehet a kettőstömegű akár 600 ezer is. Az enyémbe 180. Nesze neked német hulladék. Azért mert nincs valamire pénzed nem azt jelenti, hogy szar. Jó éjt birka! 😘

2018. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
61%

+1 a hetes válaszolónak!

Én nem tántorítalak el tőle, ha az tetszik azt veszed.

Sokan így vannak vele ahogy itt sokan, hogy egy autó praktikus legyen meg olcsó stb. , valaki például én nem így látom.

Én azért veszek olyan autót amilyen tetszik mert az tesz boldoggá , ha megadja magát se hagyom cserbe, ha sokat eszik, hát egyen megér annyit hogy boldoggá tesz. Nyílván mindenkinek más ad örömet, és képes pl. zenélésbe (fél milliós gitárból akár több is) vagy festészetbe ölni minden pénzét mert az ad neki örömet.

A másik, ha valaki vigyázz rá becsben tartja nem fog cserben hagyni , nem megy vele 70-el föld úton vagy húzatja mint a barom, és tényleg megcsinálod a kötelező dolgokat az autón, nem lesz vele gond...

Összeségében én azt mondom ha neked ez tetszik, ebben tudod magad elképzelni, ez ad örömet nézheted is melyik lesz jó.

2018. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ;)

Annyira szívesen megvenném, csak így egy kicsit eltántorodtam tőle. Pedig nagyon tetszik.

2018. okt. 22. 21:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Második autónak talán, de mindennapi használatra... elég merész dolog lenne.
2018. okt. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!