Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl lehet az, hogy ha sokat...

Mitöl lehet az, hogy ha sokat áll az autóm a napon akkor a km óra nem müködik? Tehát sem a sebességet sem a megtett kilómétert nem számolja.

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A kettő között nem hiszem hogy összefüggés lenne, a km órádnál de inkább a km óra spirálnál lehet probléma, vagy maga a spirál vagy a meghajtása, az meg egy dolog hogy a napon állsz e. Télen sem lenne jó, ha nem jó.
2010. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem spirálos, hanem teljesen elektromos már a rendszer. Valószínüleg valahol, valamelyik csatlakozó kontatkhibás lesz a hö miatt megtáguló müanyag hatására. Szépen nézd végig a kábeleket, és az összes csatlakozót ellenörizd le!
2010. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
digitális kijelző?
2010. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A km óra nem spirálos hanem teljesen elektromos.
2010. jún. 20. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hűl beindul?


Műszerfalon belül átnézni a kontakthibát már fárasztó ügy.

2010. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pixel hibás?Eltűnik a számsor?
2010. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jeladó/vagy a vevő, bár én se hiszem hogy álláshoz lenne köze, de nekem is csinálta előző járgányom, az inkább a magasabb számoknál tért észhez...
2010. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!