Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is szar a SUZUKI...

Szerintetek is szar a SUZUKI SWIFT!?

Figyelt kérdés
Nem is teljesen azzal van a bajom hogy rossz hanem hogy drága annyiból használt értelmes autót lehet venni nem ilyen száguldó koporsót meg azt nem birom mikor ott vagánykodnak vele!
2010. jún. 15. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
Merci, BMW ügyben az a véleményem, hogy a W124-es Merci tényleg jó autó "VOLT". 1200000 kilométer nemsemmi. De ez a múlt. 70-es évek. A mai német csodák. Köszönő viszonyban sincsenek a W 124-el. A nevüket kell megfizetni. És nem ér annyival többet mint a többi autó. Jó, ha 7-800000-et kibírnak. Ehhez képest egy Honda-nak 500000 kilométer szinte meg sem kottyan. Láttam már garanciális civicet 500000 kilométerrel. Egyébként a Suzuki is lefut ennyit.
2012. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

Huh, hát olvastam pár hozzászólást és pont azt írták amire számítottam. Az értelmesebb része leírta mekkora fos autó, a gyogyós része pedig foggal körömmel védi azt a papír autót. Az a kocsi egy repülő koporsó, ereje az van minden autónak ugyan, de ez úgy nyikorog mintha szét akarna esni, nincs rajta semmi merevítés. Kerestem róla töréstesztet, sajnos levették mindenhonnan, az újabb suzukik töréstesztjénél viszont megemlítik a régit hogy annak nagyon brutális tesztje volt.


Valahol az elején írta valaki hogy a párja kevesebbet fizet a biztosítónak a suzuki után, hát az biztos hogy nem érdemes egy ilyen japán hulladékra többet fizetni. Én a helyében meg se vettem volna, akkor inkább tényleg egy benzin gázos trabi, még abban is sokkal nagyobb biztonságban érzem magam.


Szóval, a lényeg, a Suzuki árán vehetsz egy ugyanolyan fogyasztású sokkal biztonságosabb autót, pl Opel astra, vectra stb....és most jöhetnek az okoskodások hogy az meg gyári hibás, meg öreg, de akkor is sokkal többet ér mint egy Suzuki, főleg ha gázrendszert is építtetsz bele. Ha a 230 forintos benzinre van pénzed, vagy a dízelre akkor egy 300 ezres gázrendszer beszerelésére miért ne lenne? Ha okos vagy és kitartó, szorgalmas akkor összegyűjtöd a kis pénzecskédet és megcsináltatod, a Suzukit meg elfelejted ha nem akarsz kocsiban elpatkolni.

2012. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
430 forintos benzinre* elírtam, elnézést, a gáz kerül 230 forintba!
2012. júl. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Nekem jöhetnek Opellel meg Forddal. Nekem ezek már megvoltak. SZAROK!!!!!! Amikben ugyanúgy el lehet patkolni, mert fapadosak. És kemények. Hiába nem törik. Elég, ha beütöd a fejed. Még az ablakot is kézzel kell letekerni. Nálam a Suzuki bizonyított. És nevetségesnek tartom a "konkurenciát".
2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim válasza:
A Suzuki swift,egy rakás szar,és az ilyen hülye degenerált gyerekeknek találták ki,mint amilyen itt egy pár,olyan mintha serpenyőben ülnél. :D szar gyenge,rohad,igénytelen belső kidolgozás...
2015. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 Markandilo válasza:
A Suzuki na ne röhögtessetek! Egyedül a motorkerékpárjait venném meg mert azok legalább ténylegesen ár érték arányában vannak és igencsak komoly cuccok! Swift ez meg mi 1.2 motor és kancsó. Dízel vagy benzines de "hatalmas" motorválaszték az új típusoknál!! Vagy az S-cross modell 4.4milla az alap modell. Megérdemli az a barom aki megveszi!!!! Ilyen áron már autót lehet venni! Suzuki mi autónk de szerintem a Suzuki nem autó!
2015. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 Markandilo válasza:
Ez így van mocik nagyon ott vannak de ne nevettessük már ki magunkat hogy árazásban pl 5milla vagy 6 milla sőt 8 milláért egy suzuki. Nagyon gyepesnek kell lenni ha valaki 8 at ad ezért. 8 ért vannak érték tartóbb alternatívák. Nem sznobizmus de gondoljunk ha el akarjuk adni meg azért még is csak egy Suzukiról beszélünk!
2016. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
swift a legjobb autó
2021. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!