Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is szar a SUZUKI...

Szerintetek is szar a SUZUKI SWIFT!?

Figyelt kérdés
Nem is teljesen azzal van a bajom hogy rossz hanem hogy drága annyiból használt értelmes autót lehet venni nem ilyen száguldó koporsót meg azt nem birom mikor ott vagánykodnak vele!
2010. jún. 15. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
Nekem nem is azzal van a bajom hogy gyenge de mondjuk ien bukócső meg minden nélkül ütköznél 1et rájönnél hogy mivel vanbajom
2010. jún. 16. 11:06
 52/78 anonim ***** válasza:

Totalcar teszt:

Winkler Róbert egy ujjal benyomta az IGNIS hátulját..

Pedig még mondták is, hogy az gnis milyen fasza autó lett, meg hogy mennyivel biztonságosab.. -.-'

Na meg a merevtengely.

Micsoda fillérb*szó megoldás ez? És emberek ezért adnak 3 milliót -.-'

Annyiból tip-top állapotú E46 320d (ha már a spórolásnál tartunk)

2010. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Vegyél E36-ot, meg nézd a totalcar-t. Hagyjad már a suzukisokat! Nekem is volt suzukim, soha semmi gondom nem volt vele. Még csak el se szálltam 100-al a kanyarban, hogy egy két marha mondja.
2010. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mivan? ... nekem ladám van telne suzukira is de nekem lada kell és kész, lefikáznak? Lesz@rom nekik még ilyen sincs ,csak a kölcsönterhelt szarok... az meg nem az ővé hanem a banké ugyhogy ne menőzzenek vele :D ugyhogy nem kell törődni azzal aki leszól! Hagyd rá az eszére és kész :)
2010. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:

A suzuki egy aránytalanul sokba kerülő valami! A régiek szarok voltak, de aránylag olcsók, az újak meg még mindig nem olyan jók, mint a konkurencia, viszont már kurvädrágák!

Pl.: Amikor egy Sx4-es 107lovas motorral, nem fullextrával belekerült 4,5 millióba, és az én 109 lovas, jobban extrázott, nagyobb csomag-és belterű KIA cee'd-em belekerült 4,3 millióba akkor miről beszélünk?

És akkor még nem is mondtam, hogy a KIA-ba beleüli egész más, mint a szutyukiba! A suzuki Magyarországon valószínűleg a leginkább gyűlölt márka! Ráadásul a KIA 7 év garanciát ad az autóira! És még kényelmesebben is ülök a cee'd-ben, mivel többek közt 4 irányba állítható a kormány, stb... Folytassam?

2010. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 Santiego007 ***** válasza:

"A régiek szarok voltak"

Azon kívül,hogy könnyen törnek miben voltak még szarok?? Kedves előző.

2010. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

Régiek szarok:

futómű, belső tér, alvázvédelem, korrózió elleni védelem, biztonság, kényelem...

Egy dologból jók: a motorja bírja. (de az se többszázezret)

Az alkatrész meg csak azért olcsó hozzá, mert már annyit törtek szarrá mint ahány BMW van Magyarországon..

És azokból megmaradt sok dolog..

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
0%
mai hír vezess.hu : [link] ennyit a kiáról :D ez pech
2010. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Jaj, a Toyota mennyit is hívott vissza? És melyik a legmegbízhatóbb autó? És elmondom, ez mo.-n kőkemény 343 autót érint! 343! Úristen! És mivan a WagonR+-szal, aminek elszakadt a gázbovden padlógáznál? És a stiftekkel amiket szintén visszahívtak, mert olyan szar anyagból voltak, hogy fél évesen rohadt a hátsó ajtó?
2010. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
És a Toyota 2 millió autót hívott vissza, a cee'd-ből csak 36 ezer van!
2010. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!