Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is szar a SUZUKI...

Szerintetek is szar a SUZUKI SWIFT!?

Figyelt kérdés
Nem is teljesen azzal van a bajom hogy rossz hanem hogy drága annyiból használt értelmes autót lehet venni nem ilyen száguldó koporsót meg azt nem birom mikor ott vagánykodnak vele!
2010. jún. 15. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
26%
Beindult az ovi:))Bibibí!Hülye Suzuki Stiftesek!!!!Szarok vagytok, mer' a Pajero az a szántóföldön ott aztán....Azért tengelyig el lehet rakni azt is...Meg nem is egy kategória...Meg csúnya is...Hülye Pajeros szarkeverő kérdező!Meg az ezen felpörgő Buzukisok!Hehehe...
2010. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
Istenem :D :D :D
2010. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:11


Kedves válaszoló! Te szoktad nézni az e-mail fiókodat? Mert szeretnékk egyet s mást kérdezni a régi swift megfgeleléséről egy hobby célú versenyautónak...

Vagy valahol, ha lehetne.. úgy látom te értessz hozzá :)

Köszi!

2010. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
Én maradok a 320as BMW-nél :D
2010. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
Mond már meg hogy minek teszel fel ilyen semmit mondó kérdést te nem érzed mennyire gagyi?Kinek mi köze van hozzá hogy a másiknak milyen autója van,aki hülye az hülye a trabantban is meg hülye a BMW-ben is,ennyi.Nekem most egy Fordom van előtte meg egy ladám volt most akkor mi van?Minek uszítasz minek szítod a tüzet,élvezed hogy itt marják egymást.Rosszabbak mint az ovisok.
2010. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Azért a kérdés egy kicsit erős. Ha valakinek az a célja, hogy eljusson A-ból B-be és nem támaszt különösebb igényeket az autóval szemben akkor megfelelő választás lehet. Ez szerintem, hierarchia, igények és pénztárca kérdése. Az én véleményem, hogy a mai Swiftek túl drágák. 3,5-4 millióért (extrákkal) veszünk egy új zuzát amiből lehetne venni pár éves Fordot vagy szinte új Opel Astrat és kettő ég és föld. Az értékvesztés, a casco meg a drága és hasztalan szervízekről pedig még nem is beszéltem. Szóval ha végképp suzuki akkor inkább használtan. Én meg maradok a német minőségnél! W124 forever
2010. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Utolsó a w124 forever-rel én is egyet értek!:D
2010. aug. 8. 22:13
 68/78 anonim ***** válasza:

Jaja :)

Merci, BMW örök autók

2010. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz kis autók. Nagyon sokáig én magam is elítéltem őket. Makacsul ragaszkodtam a buta sztereotípiákhoz. Jó! Tény, hogy nem egy T-72-es. De a megbízhatósága. Szerintem a kezelhetősége is jó. Akkor jött a fordulópont. Amikor egyszer egy ismerősömtől kértem kölcsön az övét. És meglepődtem, hogy nem is lagymatag. Mint amilyennek a kis kerekeiből kinéztem. Most már nekem is van egy 1.3 16v sedanom. És az égvilágon semmi gondom nincs vele. Ami furcsa sőt felfoghatatlan volt egy rosszabb Opel után. Nem fogyaszt sokat, nem korhad, nem pusztul. Occcó hozzá minden. És az ország minden likjába el visz.
2012. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Ja! És ez legalább tele tudom buggyantani.
2012. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!