Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is szar a SUZUKI...

Szerintetek is szar a SUZUKI SWIFT!?

Figyelt kérdés
Nem is teljesen azzal van a bajom hogy rossz hanem hogy drága annyiból használt értelmes autót lehet venni nem ilyen száguldó koporsót meg azt nem birom mikor ott vagánykodnak vele!
2010. jún. 15. 17:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
51%
szerintem jó.
2010. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
50%
Az ár-érték arányával nincs bajom, a néha alacsony szellemi szintű tulajdonosokat pedig ne az autó számlájára írjuk, nem tehet ő arról.
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
19%
ja és lehet lepontozni!
2010. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
50%
száguldó koporsó:DDD Amúgy ennyi pénzért ezeregy jobb autót lehet kapni mint egy fos swiftet.Akkor se kéne ha fizetnének érte
2010. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyik sem rossz, sem az új, sem a régi. Az árak pedig nem horror szinten vannak! És úgy gondolom, hogy nem kapunk egy nagyon rossz autót a pénzünkért! Én a régi (94-év körüli) swift GTi-kkel rallyztam, már vagy túlvagyok 20db gti-n is. 1999-ben N csoportban kategóriát nyertünk vele. És még jelenleg is rallyzom, még mindig swift gti-kkel. Bár volt 1-2 magyar swiftem is (SIMA!) és azok is nagyon jól mentek. Szóval nem kell leszólni, igenis, hogy megállják a helyüket ezek a kis autók. A mai világban mi számít? A fogyasztás alacsony, és így olcsó is! Az ár szintén nagyon olcsó, és nem is néznek ki rosszul.
2010. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis össze hasonlítás:

Nekem van egy 2000 köbcentis turbódízel autóm.Páromnak egy 1000 köbcentis benzines Suzukija.

Biztosítás: enyém 12575,Páromé 7500 forint/negyedév.Súlyadó: páromé 4-5 ezer közt van,enyém 9ezer egy évre.Üzemanyag: enyém városban 7 literrel jár,Párom az övével 6ból kijön.

Vezetni nyilván élvezetesebb az én "hajómat" és hosszabb utakra nagyon kényelmes,de a Suzukiban is elférünk 4en.Szépen megy,üzembiztos és az alkatrész is olcsóbb hozzá,mint az enyémhez.(olaj és szűrők cseréje nálam 25 ezer a Páromén 15ből kijön úgy hogy én,az övét meg ő csinálja)

20/L

ja és ezeket saját példából írom tényleg

2010. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
ár-érték arány olcsó?2.300.000 a legolcsóbb új és ennél még újba is vannak jobbak olcsóbban nemhogy még használtan
2010. jún. 15. 18:20
 8/78 anonim ***** válasza:
53%

Ár/érték aránya szar..

Mindegyik bekanál annyi benzint, mint egy 1.6-os, de gyenge, nyomaték 0, rohad, gagyi, kényelmetlen és szar.

Inkább járnék egy Trabival

2010. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem rossz, sem az új, sem a régi. Az árak pedig nem horror szinten vannak! És úgy gondolom, hogy nem kapunk egy nagyon rossz autót a pénzünkért! Én a régi (94-év körüli) swift GTi-kkel rallyztam, már vagy túlvagyok 20db gti-n is. 1999-ben N csoportban kategóriát nyertünk vele. És még jelenleg is rallyzom, még mindig swift gti-kkel. Bár volt 1-2 magyar swiftem is (SIMA!) és azok is nagyon jól mentek. Szóval nem kell leszólni, igenis, hogy megállják a helyüket ezek a kis autók. A mai világban mi számít? A fogyasztás alacsony, és így olcsó is! Az ár szintén nagyon olcsó, és nem is néznek ki rosszul.

Ja és az új Sport kivitel 1.6-os és hány lóerős is?ja, 132!

Használtan már 300-ért lehet kapni egy 1.3-as gti-t ami 100 lóerős!

2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
62%

Ár/érték aránya szar..

Mindegyik bekanál annyi benzint, mint egy 1.6-os, de gyenge, nyomaték 0, rohad, gagyi, kényelmetlen és szar.

Nem kanál be annyit az biztos, a 100LE jével ne nevezd gyengének, nyomaték sem kicsi, rohad (hát egy 95-ös autótól sokat ne várj) gagyi a daewoo és aludni szeretnél benne ha a kényelem annyira számít? ha meg baj, akkor huzasd át egy kárpitossal. Én kiállok a suzukisok mellett, és igenis jó autók.

2010. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!