Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől mennek annyira ezek a...

Mitől mennek annyira ezek a dízel Audik, Golfok, Seatok?

Figyelt kérdés

Haver Vti Hondája nagyon megy (160 lóerős), mégis elmarad, akárhányszor egy ilyennel összeakad.

Pedig nem mai darabok, némelyik van vagy 20 éves. Az egyik még egy turbós Calibrát is folyamatosan ver.

Nagyon durva!


2010. jún. 13. 20:52
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
100%
Az aki úgy gondolja hogy smoke a hondát, szidja az tévedésbe van, a smoke azokat a pics@veregető hül.e gyerekeket szidja aki arcoskodik a vteccel hogy hogy megy aztán a gyári 90 lovas tdim pics@n veri bármikor. Azokat szidja akik az igénytelen kertipadokat raknak a kocsikra mert az + 30 LE ne már.. és ne mondja már azt nekem senki hogy a Tdi nem bírja a tuningot, meg drágább az alkatrész... speciel mi drágább?? Az adagoló? 3as golfra minden sarkon találok max 30.000 ért de ha Krézi kell akkor legyen 110.000 a benzinesbe mennyi egy injektor? Ha esetleg besz@rik? 30.000/ darab ha nem több. És persze használtan.. ja és a benzinesbe mit tudsz annyit tuningolni mint egy dízelen? Én is benzin párti voltam, míg meguntam azt hogy havi szinten 30.000 ért tankoltam, és akkor is csak 1.6 osom volt. Húzni húzott de a Tdi hez képest egy helyben álltam, arról nem beszélve hogy dinamikus vezetéssel eszik 4,7 litert... Ne már.. és ne nézzük le a csòró embereket akik 2 kezével keresik a pénzt mert apuci verdájával ne menőzzünk. Attól függetlenül a japán benzines motorok nagyon jók nekem mazdám volt 1.6os 400.000 km el és nem lett bántva mototorja, de a TDI A KIRÁLY!!!!
2014. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
48%

Minden márka nagyon jó csak az emberekkel van a gond!

Én tapasztalatom:

Nekem Mitsubishi carisma 1.9 TD-m van 90 Le.

Versenyeztem egy szintén carisma 1.8 GDI benzinessel ami 125 Le.

Meglepődtem hogy sokkal jobban menti mint a 150 Le-s kombi bmw amit helyben hagytam! 1-2-3-as oké volt aztán 4esbe elhúztam mellette bár bevallom hogy nem gyorsan!

Szóval akárhogy is nézzük a dizelek nagyon jó autók!

90 Le dizel felér egy 130 Le benzinessel és mellette kevesebbet is eszik! Csak azok nem vesznek dizel autót akik finnyásak vagy csak szimplán hülyék !

Nem hiába idézik fel filmekben is hogy "erre dizel motorral kell ráhajtani".

Sokan mondják hogy "a dizel autók nem tuningra valók".

Nos pár száz évvel ezelőtt azt hitték hogy a föld lapos. 50 éve azt se tudták mi az az autó tuning.

Most már olyan dizel autókat gyártanak amik pont alkalmasak a "szórakozásra" vagy esetleg egy jó hobbi autónak !

Egy átlagos embernek tökéletes egy kis golfot megvenni kicsit felnyomni a motort! Miért? mert olcsó, kicsi, keveset eszik, olcsó alkatrész, olcsó tuning alkatrész, ismert tuning alkatrész elemek illetve könnyen átépithető.

Ha a motornak "nyekk" akkor vesz egy másikat 10-50 ezer forintér.

Üdv!

Egy boldog japán dizel tulajdonos!

2015. febr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 B.Dénes válasza:

"Nekem Mitsubishi carisma 1.9 TD-m van 90 Le. 

Egy boldog japán dízel tulajdonos!" - Remélem nem omlik össze benned egy világ de az a helyzet hogy a te carismád motorja francia Renault, összeszerelése Hollandiában történt szóval inkább nevezzük nemzetközinek mint japánnak :)

2015. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 kukucs22 válasza:

Ez dizel te k.... van is egy ilyen zene :D


https://www.youtube.com/watch?v=mf4wvACW6Kc


Amugy 1.9 JTD,gyári 116 ló,chippel nyitott rendszerel,tehát ugymond minimális átalakitással 160ló,7s kell 100ra. Meddig birja az autó? Rendszeres szervizelés mellet,nem lesz gond,ja és kb 40.000rkm lett belehajtva chip óta és 2002es autóról van szó,a valós km pedig 300.000+

2016. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Én meg csak közbe nevetek,aztán unalmamba felülök a motoromra és szépen kikerülöm az autósokat 250 felett :)
2017. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
a tdi kifejezetten jol birjak a tuningot ha normalisan megvan csinalva, aki meg azt magyarazza mint az elozo kollega az sikhulye csak a szaja jar. nagyobb turbo, adagolo porlaszto csucsok, szinter vagy kevlar kuplung, ures rendszer es halhatatlan
2017. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!