Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mennek fel a dízel I,...

Miért mennek fel a dízel I, II-es Golfok árai?

Figyelt kérdés
300 000,-Ft alatt nem találni normális állapotút, pedig már nem mai darabok...
2010. dec. 28. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert egyszerű mint a faék, és abban az árkategóriában nincs nagy választék dízelekből.

A benzinár emelkedés miatt meg egyre többen térnének át olcsón fenntartható dízelre...

2010. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is abban a kategóriában keresgélek dízeleket, nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb választás, de 3-400 000,-Ft ot sajnálok rá.
2010. dec. 28. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve h az azonnal használható darabok száma kb megegyezik a nullával. Így akinek van egy viszonylag normális állapotú, az tisztába van azzal h mit is ér valójában
2010. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért, mert azok a golfok nagyon igénytelenek! sok ismerősömnek van 2-es D golfja és nagyon jok, ha pedig ki akarsz fogni egy jo állapotban lévőt akkor bizony jol meg kell nézned, csak ajánlani tudom, de ha sajnálsz rá annyi pénzt akkor esetleg tudom ajánlani neked a opel F astra 1.7D motorral azok is kb ilyen árba mennek és talán jobban megéri az árát. Sok sikert
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert elindult egy tendencia, ahol ugyanis a fiatalok (20-28) olyan olcsón fentartható, és nem SUZUKI autót keresnek, ami klasszikus formatervvel rendelkezik, olcsó a fenntartása, kiterjedt és jól működő alkatrész hálózattal rendelkezik, és nem mellesleg egyszerűen, gyorsan tuningolható.

Emiatt, elkapkodták az igazán jó Golfokat a piacról így a többinek (a kereslet megnövekedése miatt) értelem szerűen felment az ára.

2010. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vegyél 1.9 DGT Fiat Tipo-t, az is van olyan jó, ha nem jobb mint a Golf I, II.

Csak a turbóra figyelj oda vele.

Tapasztalatból mondom!

2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy dizel TRABANTOT.
2010. dec. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Diesel Trabant = Trabant egy pótkocsin,amit egy traktor vontat! :D mekkora!
2010. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!