Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől mennek annyira ezek a...

Mitől mennek annyira ezek a dízel Audik, Golfok, Seatok?

Figyelt kérdés

Haver Vti Hondája nagyon megy (160 lóerős), mégis elmarad, akárhányszor egy ilyennel összeakad.

Pedig nem mai darabok, némelyik van vagy 20 éves. Az egyik még egy turbós Calibrát is folyamatosan ver.

Nagyon durva!


2010. jún. 13. 20:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Chiptuning, adagoló(hullámtárcsa,...), nagyturbó, nyomásszabályzás, intercooler, porlasztócsúcs(502/race/...), pd dugó/hajtókar(PDTDI), stb...

Álltalába belerakják a 90/110le TDI motorokat (ha nem az van benne gyárilag), és azokból "faragják" őket a fent leírtakból. Egy jól összerakott szerkezet akár 200Le felett is teljesít...

2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Aham. Ezek nem tudom, h lóerősek, de már évek óta mennek itt, mint a veszett nyíl. Ilyen kell nekem is!!!
2010. jún. 13. 21:09
 3/46 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a gázolajtól mennek így meg a pedáltól fullra benyomva, okosbab ;)
2010. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
21%

Ja, a tuningjuk alapból nem olcsó, meg nem is bírják sokáig.

Dízelt tuningolni? Nemkéne..

2010. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Ezek is tuning dízelek, Babos Bobby! A 320D is vert mindent a 24 óráson..

Itt évek óta mennek a TDI-k, ma kérdeztem rá egyiküknél. 180Le/380Nm körül vannak, ezért is baxnak meg szinte mindenkit.

400 ezer körül megvan a tuning, 6-8 literes átlag mellett.

Tájékozatlanul írni faxságokat, ráadásul lekezelően: na, ezt nem kéne..

2010. jún. 14. 11:51
 6/46 A kérdező kommentje:
Ezek: [link]
2010. jún. 14. 11:52
 7/46 anonim ***** válasza:

1: Nem írok "faxságokat"

2: Értek hozzá..


Sok ismerősöm felhúzta a dízeljét, pláne a VW konszernesek imádják halálra húzni a TáDékat..

Ismerek olyat, akinek a Passatjában 240 lóerő körülire lett felhúzva a PDTDi aztán bírt fél évet..

Egyébként meg olvasgass erről van vmi index fórum, na azt nézd meg! Ha nekem nem hiszel.. Én nem értek hozzá mikor te teszel fel ilyen kérdést? Kezdesz olyan lenni mint a nitrósgyerek :D

Az is engem b*szogatott azért, mert nem bírta felfogni, hogy nem hülyeséget írok.


Az Audi meg azért nyerte meg a Le Mans-t mert már évek óta fejlesztik az R10-be azt a dízelt..

És annak az ég világon semmi köze a VW konszern többi dízeléhez. Ja és mondanom sem kell ezek 1 versenyre készülnek, szóval 25 óránál (24 óra verseny + 1 óra állítgatás, melegítés...) többet semmiképpen nem fognak menni

Nézd meg ezt: [link]

2010. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Annyit konkrétumot tudtam meg még, h itt a Golf III TDI gyárilag 90Le/202Nm volt, 5 éve már, h 172Le/380Nm-t tud, és azóta csak egy turbó fogyott a szokásos kopó alkatrészeken kívül. Ez nekem már elég megbízható.

Egyébként az előző hsz.-oddal nem igazán volt gond, csak a hangneme volt oltós. Meg hogy dízelt nem kéne tuningolni.. Kamrást biztosan nem, azok nem bírják.

2010. jún. 14. 17:10
 9/46 anonim ***** válasza:
26%

Figyelj hülyegyerek, felejtsd el a dízeleket meg a közuti duhajkodást mint közös fogalmat, fogd már fel, ezek azért vannak hogy olcsóból eljárkálj sokat és véletlen se azért hogy szarrá hajtsák őket.

Pláne hidegen, az ilyen tajparasztok miatt lehetetlen normális dízelt találni ebben a tetvedék országban.

2010. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Utolsó, te tényleg utolsó vagy. Neked csak azért van anyád, h legyen kit szidni, te kutya!

Most már elárulom, h nekem is tuning TDI-m van évek óta és szétszopatom a sok verebet, mint amilyen te is vagy, bunkó faxfej! Hiba nélkül, nekem még csak a turbóm sem ugrott le, pedig 1.8 bar-ral tol.. Tudod, miért, agytröszt? Azért, mert nem kókány hebrák, hanem szakszerűen épített büntető gép, amin kívülről nem látszik semmi. Jah, és nem hajtom hidegen, nem állítom le rögtön a menet után, ill. nem sajnálom a pénzt szervizelésére, ellentétben sok szarzabáló, irigy genyóval.

Nem is kell reagálnod, saját magadat minősíted minden szavaddal, palika...whehehehehh...

2010. jún. 15. 08:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!