Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel szórakoztatjátok el...

Mivel szórakoztatjátok el magatokat hosszú úton a kocsiba? (Magyarországtól-Horvátországig autóval) 14/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, jó helyre raktam-e a kérdést .:) az a gond h most megyek majd először külföldre, hosszú útra..eddig max 3 órát kocsikáztunk, azt ki lehetett bírni,de egy napot kb. autózni... hogy szoktátok túlélni???
2010. jún. 12. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Beszélgess, hallgass zenét. Ha tudsz olvass könyvet, bár engem elkap a hányinger, ha kocsiban olvasok.
2010. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
köszönöm. engem is XDD
2010. jún. 12. 14:39
 3/27 anonim ***** válasza:
Ja meg én bámulok ki az ablakon, hogy jé ilyen madár jé olyan állat, jé hegy stb.
2010. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
(=. engem a táj nem köt le :/ . meg sztem az út 3/4-e autópálya v. vmi ilyesféle út lesz :D
2010. jún. 12. 14:42
 5/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, én így maradtam, 22 vagyok, de apám még mindig szól, hogy "nézd héja/fácán/nyúl/őz/gólya" meg ilyenek. Elég sokat jártunk külföldön, újabban itt belföldön, de engem leköt ha nézelődök, az autópálya sem egy cső, hogy ne legyen mit nézni, mikor Franciaországba mentünk pályán, volt, hogy csak meresztettem a szemem olyan szép volt. :)
2010. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
értem:) engem nem köt le nagyon xD . de majd talán ráerőltetem magam h "igenis, érdekes.."
2010. jún. 12. 14:46
 7/27 anonim ***** válasza:
hallgass zenét, aludj, plusz horvátban annyira más a táj, hogy úgyis azt fogod nézni, hogy nem a megszokott magyar részt látod.
2010. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Barchoba, zenehallgatás, közös éneklés, olyan történetek elmesélése, amiket a család többi tagja még nem ismer, vagy olyan jó, hogy érdemes "megemlékezni" róluk.
2010. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Vigyél tanulnivalót és ismételd át az éves anyagot.A kellemeset a hasznossal.
2010. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Néha meglepetésszerűen nyúlj előre, és húzd be hirtelen a kéziféket. Vagy fogd be a sofőr szemét :)
2010. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!