Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés

Az alábbi autót nézegetem, 2000 évvégi, 1.4 es motorral. [link]

Képekről megállapítva mit gondoltok mennyire van jó állapotban?



2017. okt. 28. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Németből jött 'frissen', de román rendszámos. Vannak rajta Borbet felnik, ráadásul nem a "legyen elegánsabb" stílusú, ami sajnos az esetek többségében arra utal, hogy az előző tulajdonos szerette hajtani. Egyébként meg 1.4-es van benne, ugyanezzel a motorral volt a barátnőmnek egy VW Poloja, 75 lovas, megbízható motor, de erő nincs benne. Ezt értsd úgy, hogy autópályán néha padlóznod kell hogy tartsa a 130-at.


Én inkább nézegetném még a Használtautó.hu-t.

2017. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A román rendszámmal kapcsolatos megjegyzésemet vedd úgy hogy nem mondtam, látom már, hogy a kocsi ott található.
2017. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,azt elfelejtettem írni,hogy Erdélyben élek és elég közel van hozzám.
2017. okt. 28. 11:06
 4/16 A kérdező kommentje:
És az esetek többségében városban használnám az autópályán szinte soha,mert sajnos a közelben nincs.Első autó lenne,tudom,hogy az 1.4 estől nem kell csodát várni,de nem szeretnék száguldozni ezért gondoltam,hogy ez is megtenné.
2017. okt. 28. 11:09
 5/16 A kérdező kommentje:
És mivel még diák vagyok,ezért nincs még jövedelmem ezért a legfontosabb számomra a megbíthatóság,és hogy folyamatosan ne kelljen szervízbe vinni.És írtad,hogy egy megbízható motor és ez számomra a legfontosabb.A vásárlásnál egy ismerős is ott lenne aki autókereskedéssel foglalkozik szóval tudja,hogy mit kell nézni autóvásárlásnál:)
2017. okt. 28. 11:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Km nincs!?

Lehet hogy már háromszor megjárta a Föld-Hold távolságot.

2017. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a tulajjal és az elmondása szerint a fékek,lengéscsillapítók most voltak cserélve és 208.000 reális km-ben van,szervízkönyvvel.Mondhatni karcmentes,egyetlen hibája,hogy az anyósülésnél az ablak nem müködik.
2017. okt. 28. 11:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát én csak úgy merném megvenni, hogy elvinném egy szervizbe ahol pl. rámérnek egy kompressziót


ha ott azt mondják, hogy nem kopott a motor akkor megérné..

de az a 208 nehezen hihető km állás

2017. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz autó ez, csak a felni és a hűtőrács alapján úgy tűnik, hogy hülyegyerek autó volt, tehát értsd: padlógázon volt hajtva állandóan, főleg hogy a motor is elég gyenge. Így hát lehet jobb lenne egy másik darabot nézni, szolídabb megjelenéssel, hátha azt nem hajtották szét.
2017. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beviz Elek ***** válasza:

Nem venném meg.

Szép boyracer autó, biztosan nem óvatosan közlekedtek vele. Az enyém is boyracer, figyelek a motorjára, megadom ami kell (pl drága olaj és szűrők), nem tolom ész nélkül, de emiatt esélytelen hogy eladjam.

A másik hogy most nem kell erős autó, kocsikázol a városban, de lesz egy kis tapasztalatod és te is elkezded tolni mint sokan arrafelé. Két szuper csaj a kocsiban, vereted kifelé a Szejke strandra, a kipufogó ordít mint egy Nissan GTR-é rajtnál, a megrakott papucs Dacia meg levillog hogy haladj már. Hát nem is tudom...

2017. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!