Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek alábbi...

Mi a véleményetek alábbi autóról? Mazda 6!

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 27. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:
nekem nagyon tetszik ez az évjárat és mivel havi 3000 km-hez kellene egy autó, így nagyon komolyan elgondolkodtam ezen a mazda 6-oson. az összes fenn lévő mazda 6 dízel közül ez tűnik a leginkább hihetőnek futásban/leírásban, és árban sem rossz. Szerintetek belevágjak?
2017. júl. 27. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
A mazda dízel nem éppen a megbízhatóságáról híres, ekkora futáshoz inkább egy megbízhatóbb dízelt vennék vagy ebből a mazdából egy benzinest.
2017. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én csak jókat olvastam erről a 2.2 motorról, hol hallottál róla negatívat? mindenhol azt olvasni, hogy ez a 2.2-es motor a 129 lóerős beállítással nagyon soká bírja. benzinest nem akarok venni, mert sokat kell mennem. a 129 lóerős modelleket nem hajtják annyira (van 163 és 185 le-s változata is, aki nagyon menni akar és nyomta neki, az jobb eséllyel inkább olyat vett, szerintetek?
2017. júl. 27. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 éves autót 240.000km-el nem vennék meg, az biztos. Ha ennyire dízelt szeretnél, hasonló időset biztosan találsz más gyártótól is. Valószínűleg találsz feleennyit futottat is, hanem még kevesebbet.
2017. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mazda6 diesel , egyeltalán mem megbízhat9 sajnos, ez tapasztalat.

Pedig nagyon szép autó .

2017. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem a futásteljesítménnyel van baj, mert egy 16éves passat 4x ennyi km-rel megbízhatóbb és olcsóbb lesz mint ez.
2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!