Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi autóról?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy kereskedős, meg hallottam rémsztorikat a csonti carról, de egy autószerelő és egy karosszérialakatos barátommal nézzük az autókat, így nem félek tőle túlzottan. Érdemes lehet egy ilyet megvenni? Jó konstrukció ez a Mondeó? Jó motor a Ford V6-osa?

Nem várok csodát ennyiért, csak informálódok.


2015. júl. 13. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Jobb eleje kapott már egy jó nagyot az látszik, meg a szét ült ülés is. Ez egy roncs. Nem véletlenül kerülnek a jó állapotúak 1 millió körüli, vagy feletti jó magyar forintba.


Esetleg vedd meg ezt, de erre rengeteget rá kell költened az 100% :(

2015. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A jobb elején látom én is azt a hézagot, ahova a10 éves húgom el tudna bújni :D

De azt nem értem, hogy miből látod azt, hogy az ülés ki van ülve?

Félre ne érts, nem kötözködni akarok, de én ennyire részleteket nem látok a képeken, bár azért nem is számítok szakértőnek, ezért viszem magammal a barátaimat is :D

[link]

Mondjuk még ez is szimpatikus, de szeretnék még az életemben egy V6-os autót és most van rá legjobb esélyem ház és család nélkül.

De nem ragaszkodom mindenáron hozzá, ha egy kisebb motorosat találok, akkor az lesz.

2015. júl. 13. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a valamire való V6 MK2 Modeókat is minimum ennek a duplájára tartják :D

Pedig az egy generációval idősebb.

2015. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most gondolj bele,300E FT az autó!A kocsiért el kellett menni és lábon hozták be,már ha képes ez a kocsi erre,vagy trailerrel elhozták. Ezek a költségek közel 100E FT.Akkor a kocsi már csak 200 volt.Csontinak nagyon kell a pénz ugyhogy 100 at biztos szeretne nyerni.tehát kb 100E(~300€) -s külföldi autóról beszélünk.Szerintem ennyiért max donornak érdemes kocsit behozni :)
2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy azért az értelmesebb autóknak külföldön is meg van az áruk.Az én Audim is külföldről való,meg is volt az ára rendesen DE meg is lehet nézni!
2015. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg potya, de valószinüleg betegágy is az autó. Ha már ilyen benzintemetőt vennék, akkor vennék ennyiért egy igazi haszontalan autót, mint például egy régi 740-es BMW benzinnel.

Meg a másik: odairja hogy Ghia, aztán tekerős a klima. A 2.5-ös csúcs Mondeóban :o

Motorról sokat nem hallottam, mert nagyon ritka, de rosszat sem hallottam, szerintem egy V6 szivóbenzinnel nem lehet gond.

2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a gép mellol nézve lehet bármi igazán értelmeset hozzáfuzni ehhez?

Menj el, nézd meg, próbáld ki, ha tetszik vedd meg!

Itt csak kozhelyeket, meg károgásokat hallhatsz.

2015. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Tök lapos az az ülés, meg gyűrödéses és kopott is.


A második amit belinkeltél szintén törve volt elől. Hogy honnan látom? Elmondom.


Nézd meg azt a képet, amin szemből van fotózva az autó eleje. A hűtőrács bal sarkánál bizony látszik valami, ha megnézed a helyzetét a motorháztetőnek és a lámpának a jobboldalához viszonyítva. De ez nyilván nehezen észrevehető, hiába próbál a kereskedő korrektnek látszani a nagyítható képekkel. Viszont szemből nézve a baloldali lámpa sokkal mattabb a jobboldalihoz képest. A jobboldali vadiújnak látszik. Valószínűleg még a búra is más anyagú, mert nagyon durva a különbség. Szerintem a baloldali műanyag, a jobb pedig rendes üveg.


Elülső lökhárító is csálé, de kizárólag abba nem kötnék bele használt autónál, a lökhárító fennakadhat padkán, akármi lehet vele. Csak azzal lenne gond, az nem is gond igazából.


Kilométer állás nyilván valós, ennyit egy kereskedő sem hagy benne, belseje szép amúgy.


De nem venném meg, sőt kereskedőtől alapból nem vennék autót a büdös életbe, mert sajnos kizárólag rossz tapasztalataim vannak velük.


Persze magánszemély is átverhet, de a kereskedő sanszosabb, nagyon gonosznak tartom őket, semmi empátia nincs bennük.


Ilyen autóból jót mint mondta 1 millió körül kapni normálisat és inkább magánszemélytől vedd, de azt is vidd el szervizbe vétel előtt egy alapos átnézésre.

2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az autót. Ebben még 400 ezeret csak javításra belevernél. És tuti nem 220 ezer van benne.
2015. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az autóról kár beszélni, de miért éri akarsz ilyen V6-t?

Egyáltalán nem akarlak lebeszélni, mert én is szivesen tankolok V6-t ha van értelme. De ez ahhoz képest, hogy mennyivel többet nem ad sokkal több pluszt egy 1.8T Passathoz képest például. Ha összejön a pénzed akkor nézz meg az E46 330i/28. Azt megéri tankolni mert megy mint az állat.

2015. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!