Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fúj hideg levegőt a...

Miért fúj hideg levegőt a kocsi az anyósülésen?

Figyelt kérdés
Téli hidegben, mikor a fűtés maxi gázon megy, az anyósülésnél a let, a lábra nagyon hideg levegőt fúj. Mi okozhatja ezt? Köszönöm!

2017. szept. 6. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

"anyósülésnél a let "..

Mi az a let ?

Amúgy húzzon vastag harisnyát a gumicsizmába és nem fázik a lába.

2017. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:

...hideget anyósülésre....

Az az autó tud valamit. ;)

2017. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy veterán vas írja, intelligens fűtésed van. Az anyós úgyis tüzet okádik, minek neki még ezen felül is meleg levegő?
2017. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat :D

Csak gondoltam futok egy kört ezen az ótvaron, hátha valaki tudja használni ezt a nem túl bonyolult weboldalt. Túl sokat képzeltem rólatok szánalmas csavargók

2017. szept. 9. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ismered autódat, szervizre sajnálod a pénzt és még a humorérzék is hiányzik belőled. Egy nagy pancser vagy.
2017. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A válaszok tényleg viccesek.A kérdést azonban én is feltenném.Ez a jelenség nálam is megvan,azzal a külömbséggel,hogy minden légbeömlőn hideg levegő jön a bal oldalon.Ha melegre állítom akkor is.Keresgéltem már sok felé de sajnos semmit nem találtam.Én a fűtés szabályzó ajto megszorulására gyanakszom.Esetleg tudna valaki képet küldeni a fűtés rendszerről?Chevrolet Cruze 2011

Köszönöm!

2017. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zolinagy01 válasza:
Típus hiba ! El tört a fűtésboxban a terelő lapát ! Elég borsos :(
2022. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!