Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időnként cseréltek autót?

Mennyi időnként cseréltek autót?

Figyelt kérdés
Használt vagy új autót érdemes venni?
2010. máj. 25. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi baja akkor nem cserélem.

Egyébként is oyan autókat veszek amikbe szerelmes vagyok és azokat életbentartom :)


És csak használt.


2-3 éves autókat féláron veszed meg mint az újakat..

2010. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2-3-5 év ??!! Apám 19évig hajtott 1 Daciát :D ( bár ez pénz kérdése is h kinek mennyi van...)
2010. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szüleim 10 éves korukig tartják meg a kocsit , most van egy 1,5 éves használtan vett autó , ha nem törik össze 8,5 évig nem cserélik :P
2010. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nos elképesztő embereknek mennyi pénzük van, kíváncsi lennék miből. Van egy '96-os Vectránk meg egy papír szerint '70-es Skodánk. Amőgy '89-es. Semmi pénzért nem válnék meg tőle.
2010. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogy mitől van pénzünk?

Én a Toyota Land Crusieres vagyok:

Be kell mindent vállalni, aki mer az nyer, lehet az legális vagy ilegális vállalkozás, vannak rá olyan emberek, akik elsimítnak minden ilegális ügyet, persze jó pénzért, de aztán dől a dohány! D

Kit érdekel ma a rendes munka! Abból nem lehet ma megélni

2010. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, hogy a rendes munkából nem lehet megélni.

Viszont ha bevállalsz valamit és bukó akkor mi van? Oda az összes pénzed és mehetsz a f@aszba! Másrészt ha beszállsz 1 illegális melóba könnyen lehet, hogy miután megszedted magad nem tudsz kiszállni és akkor megint szopóka van.

Életed végéig ezt meg nem csinálhatod mert gyereked, családod van.


Említenél pár legális, illegális szakmát amiben manapság pénz van és meg lehet belőle élni? Nem kritizálásból meg cseszegetésből de komolyan érdekelne manapság mi megy a piacon.

2010. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:49 vagyok!

Nem normális lennék, ha elmondanám egy ilyen nyilvános fórumon,hogy milyen ilegális és legális vállalkozásokkal foglalkozom, anyit viszont elárulok, hogy komoly nemzetközi dolgok ezek, ami komoly pénzösszegek állnak. Pénzzel meg lehet venni mindent és mindenkit, bárkit ma.

Én felvidéki magyar vagyok.

Bocsi mindenkinek, hogy más fogalmakat használok!

Többet nem mondhatok!

No csá!-)

2010. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!