Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időnként cseréltek autót?

Mennyi időnként cseréltek autót?

Figyelt kérdés
Használt vagy új autót érdemes venni?
2010. máj. 25. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a kérdés most a válság kapcsán, mikor is a munkanélküliség negatív csúcsokat dönget NEM ÉPPEN A LEGIDŐSZERŰBB!!! Neked ilyen jól megy???
2010. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
használtat, kb 5 évente.
2010. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5 évente lenne "ideális", de a miénk már majdnem 8 éves. Most nem "fussa" rá :(( Én az újra voksolok.
2010. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is az 5 év az egy ideális megközelítés. Figyelembe véve azonban a válságot, sok embernél kitolódik ez az intervallum.
2010. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én használtan szoktam 2 millió forint körüli felső-közép kategóriás autókat venni. Az időintervallum az nálam tág fogalom, kocsitól függ. Ha nincs semmi baja akkor felesleges lecserélni, de volt már olyan is hogy kifogtam egy hibás típust, és fél éven belül továbbadtam rajta.


Új autót egyáltalán nem éri meg venni.

Példa: Ismerősöm vett 2 éve egy vadi új Audi A4-est közel 10 millióért, tavaly leakarta cserélni egy Q7-esre, és az A4-esét 4 millóért számították volna be az új autó árába.


Ezért is maradok a használt autóknál, jelenleg most egy 2005-ös, Ford Mondeo 2.5 V6-os, 170 Le-s kombim van, ezt tavaly vettem, de megtartom amég nem lesz komolyabb baja, remélem jó sok évig, mert eléggé megszerettem.


És Te kedves válaszoló? Milyen időközönként cserélsz autót, illetve most milyen autód van?

2010. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

* kérdező


Elnézést, már fáradt vagyok.

2010. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem most két autóm (mindennapi és hobbyautó)van, az egyiket nem áll szándékomban eladni(hobbyautó), csak ha rászorulnék, a másikat (mindennapi) 150.000 km-enként cserélem, ami most esedékes. És csak újat!
2010. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
LoL. Egyesek nem látnak a nagyképűségtől.
2010. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Évente szoktam cserélni, ha addig kibírom. D

Most egy Toyota Land Cruiser D4D van, évjárat 2006.

2010. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mi 3-5 évente szoktuk cserélni most van 3 autónk is. 2 Szokott lenni, de most azért van 3 mert az egyiket árulom. Vettünk egyet 1 hónapja mert jó vétel volt. Ritkán veszunk új autót mert egyből 500.000Ft-tal kevesebbet ér. Jobban já mindenki ha 1-2-3 éves autót evsz ami kevesett futott. VW,Fiat,Peugeot
2010. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!