Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbízhatóbb autó...

Melyik megbízhatóbb autó HONDA CIVIC 1.4i S vagy VOLKSWAGEN GOLF III 1.4 CL, illetve ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Melyik mennyi idős, milyen árban van, milyen extrák vannak benne, mit kell vásárlás után rákölteni, milyen állapotban van külsőleg, motorikusan, felfüggesztés, fékek, stb. Pl. ha az egyik egy nagyszervíz után van (vezérműszíj, vízpumpa, feszítőgörgő, olaj+szűrők), sokat számít. Ki volt az előző gazdája, az sem mindegy. Idősebbek, akik kímélték, vagy fiatal suttyó, aki kitaposta a lelkét. A Honda valószínű komfortosabb, kényelmesebb és belülről is jobban néz ki (szerintem), viszont a golfhoz olcsóbbak az alkatrészek és több bontott alkatrészt találni hozzá. ezeket kell mérlegelni, szerintem.
2010. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a kérdés a melyik a jobb, a Nike vagy az Adidas -hoz.

Ezt magadnak kell eldöntened.

2010. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint én a Hondát venném, mert szebb, erősebb és megbízhatóbb a motorja, bár az alkatrész az több a Hondához. A Volkswagenből túl sok van és szerintem a 3as Golf nem a legszebb.
2010. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
honda mert japppán;)
2010. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%
Ezt a kérdést nem gondoltad komolyan, ugye? Ilyen idős retkeknél már gyakorlatilag csak az ellőélet számít, mindegyikre költhetsz épp eleget, csak nem mindegy hogy miből mennyit. Max egy alapos átvizsgálás után tudnak megközelítő képet adni hogy mi várható rövid távon.
2010. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!