Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik használt autó a jobb/me...

Melyik használt autó a jobb/megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Az amelyik fiatalabb de többet futott, vagy az amelyik öregebb de kevesebbet futott?

Tehát egy 5 éves ami futott 100 ezret v. egy 10 éves ami futott 50 ezret?


2010. dec. 29. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

AZ a használt autó a jobb, amelyiknek gondos gazdája volt, aki nem hagyta ki az olajcseréket, és a kopó alkatrészek cseréjét.


Példa:

Vehetsz lízingből vissza vett fiatal autót kevés kilométerrel, ami viszont szét van hajtva, és mivel a bérlő tudta, hogy nem fogja fizetni, ezért még a kötelező olajcserét is elhagyták.


Megveheted a nagypapi öreg autóját, aki félévente szervizbe hordta, és minden tip-top rajta.


Jól át kell nézni, vannak jellegzetes nyomok...

2010. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy 10éves 50ezret!

5 év évi 20ezer. Nemrossz. Olyan átlagos és ha figyelt rá az illető akkor az újabbat mindenképp, mert a régi amugy is gyanúsnak tűnne!

2010. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? A fiatalabb keveset futott lenne a legjobb megoldás. Ha kettő közül lehet választani, inkább a fiatalabb, persze, ha reális km van benne. Lehetőleg legyen szervízkönyve is, amiben benne van, hogy mindent megfelelő időközönként cseréltek benne. Különös tekintettel az olajcserékre.
2010. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, mennyit futott, az állapota legyen megfelelő. Egyébként lehet idős, de keveset futott a gép, egy ismerősömnek van egy "88-as Opelja, van benne 30000 km, csak rohasztja a parkolóban, félévente egyszer megy vele meg ha valami elfárad az állásban megcsináltatja, tip-top állapotban van.
2010. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Annyit tudni kell, hogy már vettem kocsit akkor volt 16 éves és 315 ezer km volt benne. Nem sokáig tarottam mert kukába való volt az állapota. Utána vettem egy 9 évest 133 ezerrel. Ez vmivel jobb volt de általába ez is rossz és rá kellett költeni uannyit mint amennyiért megvettem. Ezek után vmi olyat szeretnék venni amelyik télleg "jó".
2010. dec. 30. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egy citroenem van 20 éves bx 160és csak 131000-be van énhoztam Belgiumból 92-ben és keveset járok vele és olyan mintha uj volna semmi rozsda nincs benne és nagyszerű autó ha karba van tartva mindegyik jó.
2011. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!