Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megbízhatóbb (jobb)...

Melyik megbízhatóbb (jobb) autó? OPEL ASTRA F 1.4 GL HONDA CIVIC 1.5 LSi

Figyelt kérdés
Mind a kettő 1993-as évjáratú. Fogyasztással fenntartási kölségekkel és minden általános dolgokkal kapcsolatosan szívesen várom a hozzászólásokat! Első autóm lenne! Azt tudom hogy egyik sem mai gyerek de az van ennyire telik! Komoly válaszokat várok nem fikázásokat!
2010. aug. 4. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én a hondát választanám. sokan azzal érvelnek, hogy a japán alkatrész drága, csak egyet elfelejtenek... a japán autókba nem nagyon kell kötelező szervízen kívül csinálni semmit...


opelból csak olyat válassz, ami ki van lakatolva, rendesen, mert az összes rohad a kerékjárati íveknél. ez sajnos opel betegség. már a 8-10 éves tigrák is rohadnak....

2010. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogyasztás, dinamika, megbízhatóság, stílus: Honda

kényelem, komfort: Opel


Én is a Hondát választanám!

2010. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, és én általában az Opelt mondanám, de az az igazság, hogy ha találsz egy jó állapotú Civicet, az jobb, mint az Astra. Viszont a nagyobb baj az, hogy mindkettő nagy valószínűséggel boyracerek autója volt, de a Civic inkább.
2010. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a Hondát választanám.

Opel se rossz csak rohad a kasztnijuk. A tank körül rohad, a kerékjárati íveknél és a küszöb.

A Hondákról rosszat még nem hallottam. Ültem már hondában és Opelben is. A Honda sportos és nagyon jó a futóműve.

Opel viszonylag kényelmes, mondjuk egy Volkswagenhez képest és amit én vezettem az jól is ment.

2010. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!